Yeni Moderatör Adaylarımız ve Görev Değişiklikleri !

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
@by efsane, asıl tuhaf olansa sanırım bu sözleriniz.
nehrin karşı kıyısından bakınca böyle gözüküyor demek ki!
neyse abim ben sadece görüşlerimi dillendirmeye çalıştım, herkes gibi.
tabii ki "mühür kimdeyse süleyman o'dur" demişler.
de...
mesele süleyman olabilmek.
süleyman!

çünkü o günlerde kurtlar, kuşlar, koyun ve kuzular...
hep beraberdi, canciğerdi...

"Gordion"u iskender kılıcıyla çözmüştü,
süleymansa adaletiyle...

iskender 32 yaşında gencecikken öldü,
süleyman asrı devirdi!

ve son kez, herkese başarılar...
muvaffakiyetler dilerim.

Noktayı koymuşsun hocam daha da üstüne söz söylemekten utanırım.
Yalnız sizi hakikaten taktir ettim uslubunuz, anlatım tarzınız çok hoş. Resminizi forumdaki konudan görmüştüm. Yaşınız benden büyük. Sizin yaşınıza geldiğimde sizin gibi güzel bir usluba sahip olmayı gerçekten isterim.

:thumbup::clap::yes:

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
O değil de, üyeler olarak çok güzel tartışıyoruz ya. Biraz daha seri yazsanız, bildiğin açık oturum tadında... SDN'yi bu yüzden seviyorum. Üyelerimiz kendi bildikleri doğruları, sövüp saymadan, seviyeyi düşürmeden savunabiliyorlar. Bu devirde bu olayı mumla arar olduk. Tamam bu kadar gaz yeter.

Aslında olan oldu. Yönetimin de tavrı net, muhataplarının da. Düşünceler farklı, bakış açıları farklı. Bence herkes düşüncesini net olarak paylaştı. Bundan sonra yazılacaklar teferruat olur, zarar getirir. En iyisi hayırlısı olsun diyelim ve olayı noktalayalım. Bize yakışan budur...

istbne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yoo okuduk. 3-4 kişinin sürekli aynı şeyleri yazmasıyla oluşan bir angarya var sadece... Yazılan mesajları kimler yazmış onu hesapla.

pesimist kardesim 6-7 olsa 6-7 diyecektiniz, 50-55 olsa 50-55 diyecektiniz ama herzaman oradan yukseleen sesi inkar edecektiniz. isin acikcasi orda ne oldu bilmem umurumdada degil. Surda 18 yas alti cocuklar girmis birbirine ote yanda SDN goturuyor parayi nasil olsa bedavaya adam calistirma aliskanligi ile bedava calsimaya gonullu antisosyal cocuklar oldugu surece tepede birileri cekirdek citleyip siritirken digerleri kucuk akvaryumdaki buyuk balik sanmaya devame decektir kendilerini.

Reaksiyon puanı
0
Ne demiş adamın biri "Kuvvete dayanmayan adalet aciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir."

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Beyler konuyu bukadar uzatmanıza gerek yok eminimki o seçilen arkdaşların içindekilerden seçilmeyen olsaydı onlarda bu kırgınlık yorumlarını yapacaktır ben forumda yeniyim güvendiğim tek şey internet siteleri hakkında bildiklerimdi elimden geldiğince o bölümlerde yardımcı oldum bir kaç kişiye ama seçilmedim o bölüme yapıcak birşey yok kırgın olabilirsiniz insanın doğasında vardır bu durum istediği birşey olmadığında küser ama şöyle düşünün bugün olmassa yarın olur belkide o kişilerin içinde yetkileri alınan olucaktır size sıra gelicektir ben kırgınım ama hala bi şansım var mod olmak için hem yardım etmek hemde bu forumdan bir ortamım olsun diye istiyordum moderatör olmayı nese bi espiriyle bağlayim işi
mod olmak isteyen varsa gelsin benim günlük 10 hitli formuma :p

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Adım geçtiği için cevap yazma gereği hissettim; benim sitede eskisi kadar bulunmamamın modlukla yada benzer bir statüyle alakası yoktur, modluk umrumda bile değildir olmamıştır da. Zaman ayırmamamın sebebi zaman ayırmaya değecek insan ve muabbet sayısının her geçen gün düşmesidir. Ha bu durum her sitede olduğu gibi burda da normaldir orası ayrı. Cevap yazacak kadar ilgimi çeken bir konu görürsem sohbete katılıyorum zaten.

Size tartışmanızda zihin açıklığı diliyorum, konuyu tam okumadığım için tam ne tartıştığınızı da bilmiyorum. Sevdiklerime selam onlar kendilerini bilir isimlerini zikretmeye bile gerek yoktur. İyi forumlar...

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konuyu baştan aşağıya okudum. Ve çok şaşırdım.

Tamam emek vermiş olabilirsiniz o konuda çok bilgili olabilirsiniz.Ancak bu moderatör olacağınız anlamına gelmez. Ve bilinki herkes aynı kriterler üzerinden değerlendiriliyor.Mükemmele en yakın insanlar seçiliyor. He ben inkar etmiyorum bazı moderatörler torpille gelmiş olabilir -genel internet forumlarından bahsediyorum mutlaka buradada vardır- Ancak SDN çok seviyeli bir forum. Burada olan arkadaşlar belki içinde uzun zamandır bulunduklarından dolayı beğenmeyebilirler.Fakat yeni gelen biri olarak bu forum çok kaliteli geldi.

Şunuda belirtmek istiyorum.Demokrasi nedir Allah aşkına ? Hayatımızın her yerine demokrasiyi mi sokacağız ? Forum yönetiliyor burada herkesle konuşulamaz her an herkesle iletişime geçilemez bu durumda taşkınlık çıkaran üyeler gönderilir moderatör yapılmaz vs. Ki zaten yapılan yapılmış. Kimse uzatmasın...