OnePlus 9'dan iPhone 15'e geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

LusterBunny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha ucuza Galaxy S23 Ultra var hatta yarı fiyatına S23 var biliyorum fakat ios'e geçmek istediğim için aklımda birkaç soru var

1.Op9 2021 yılında çıktı şuan 2024'e giricez telefonlarda son zamanlarda zaten acayip değişiklikler yok telefonun biraz daha eskimesini beklemek mi mantıklı olur yoksa teli değiştirmek mi?
2.iPhone 15'de ekran hala 60Hz ben 120Hz e alışığım Pro serisini de istemiyorum hem kaba duruyor ve pro serisine ihtiyaç duyacak birisi değilim

Para karşılığı önemli değil karşılayabilirim.

Reaksiyon puanı
4,382
Daha ucuza Galaxy S23 Ultra var hatta yarı fiyatına S23 var biliyorum fakat ios'e geçmek istediğim için aklımda birkaç soru var

1.Op9 2021 yılında çıktı şuan 2024'e giricez telefonlarda son zamanlarda zaten acayip değişiklikler yok telefonun biraz daha eskimesini beklemek mi mantıklı olur yoksa teli değiştirmek mi?
2.iPhone 15'de ekran hala 60Hz ben 120Hz e alışığım Pro serisini de istemiyorum hem kaba duruyor ve pro serisine ihtiyaç duyacak birisi değilim

Para karşılığı önemli değil karşılayabilirim.
Samsung Galaxy S23 Ultra modelini tercih edebilirsiniz. Düz İphone 15 serilerini pek önermek istemiyorum şahsen.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Pro serileri de çok kaba geliyor gözüme
Problem ne anlamış değilim ?. Düz 15'in ekranına 60 hz dediniz, pro'lara da kaba. Geriye 2 seçenek kalıyor ya 60 hz bir iPhone ya da s23 ultra, şahsen ben s23 ultra tercih ederdim fakat ios'a geçmek istiyorum demişsiniz, ya yardan ya serden vazgeçmeniz lazım ?.

Son mesajlar