iPhone Xs'ten iPhone 11'e geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

AlejandroXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar,

Elimde 1 yıllık iphone Xs var, genel olarak memnunum fakat eski telefonum 8Plus'a nazaran şarjı daha hızlı bitiyor. Bu nedenle iPhone 11'e geçmeyi düşünüyorum.
Ekran kalitesi ve estetik açısından bi kaybım olsa da kamera ve işlemci yönünde artım olacak. Fakat pil olarak büyük fark olur mu? Sizce geçmeli miyim, pil nedeniyle geçilir mi?

*12 serisine geçecek bütçem yok.
**Diğer markaları tavsiye etmeyiniz lütfen.

Teşekkürler

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhaba arkadaşlar,

Elimde 1 yıllık iphone Xs var, genel olarak memnunum fakat eski telefonum 8Plus'a nazaran şarjı daha hızlı bitiyor. Bu nedenle iPhone 11'e geçmeyi düşünüyorum.
Ekran kalitesi ve estetik açısından bi kaybım olsa da kamera ve işlemci yönünde artım olacak. Fakat pil olarak büyük fark olur mu? Sizce geçmeli miyim, pil nedeniyle geçilir mi?

Teşekkürler
Yani sıf pil 2 saat daha uzun olsun diye geçilmez ama gerçekten çok hızlı bitiyorsa geçilir.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Bataryanda sorun olabilirmi mi Powerbank 3 pro alabilirsin at çantana arabaya geçmekten iyi bence

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler
Geçmeni tavsiye etmem.İşlemci olarak aradaki farkı gündelik kullanımda anlayamazsın.Kamera olarak ikisininde birbirine göre avantajları var.11 in batarya performansı daha iyi ama xs de sağlam birkaç ayar çekerek günü çıkartabilirsin.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kamera (portre hariç), performans ve pil olarak 11 daha iyi ama bence geçmeye değmez. Ama Xs'i iyi bir fiyattan satıp geçeceğim derseniz o zaman mantıklı olabilir.

AlejandroXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Geçmeni tavsiye etmem.İşlemci olarak aradaki farkı gündelik kullanımda anlayamazsın.Kamera olarak ikisininde birbirine göre avantajları var.11 in batarya performansı daha iyi ama xs de sağlam birkaç ayar çekerek günü çıkartabilirsin.
hocam gerekli ayarları yaptık ve dark modeda kullanıyorum. 100% sarj ile yoğun kullanımda bi günü anca cıkarıyorum (08.00-23.00 arası)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
hocam gerekli ayarları yaptık ve dark modeda kullanıyorum. 100% sarj ile yoğun kullanımda bi günü anca cıkarıyorum (08.00-23.00 arası)
Günü çıkartıyorsan sorun yok.11 e geçtiğin zaman Xs in ekran kalitesini,tasarımını ararsın.Ben Xs den 11 e geçmeni tavsiye etmiyorum.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Gayet iyi hocam. 11 de bu performansı verir ortalama.

Ek olarak Xs ekran, malzeme kalitesi ve portre modu olarak 11'den daha iyi. 11 elinize aldığınızda kalın yan çerçeveler , ağırlık ve 720p LCD ekran direkt olarak pişman edecektir.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Valla xs olsa şahsen geçmezdim bir android kullanıcısı olarak. Nizami şekilde tasarımı ve ebatları çok hoş. Batarya içinse arka plan hizmetlerini durdurabilir miyim ona bakardım.

AlejandroXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
aslında iyice niyetlenmiştim, iphone 11’i bugun yarin internetten alacaktim. Bugün yol üzeri mediamarkette inceleme fırsatım oldu. Daha öncesinde LCD ekran (8plus) kullandığimdan sorun olmaz dediğim ekran beni bir rahatsiz etti, xs ile yanyana koyunca hic icime sinmedi. belki hic oled ekran kullanmasaydim makul gelebilirdi. Diger bir konu kamera olarak ciddi farklar sezmedim genis aci ve onkamera oldukca iyi ama portre ve normal fotoğrafta i11 ekranından midir nedir, renkler daha soluk sanki florasan isiginda cekmisim gibi geldi. Velhasil icime sinmediği icin vazgectim. Gönül isterdi 11pro-12pro o fiyatlarda olsaydi. Xs ile devam. Herkese teşekkürler.