Soru İphone 15 Düzeldi mi

Bu konuyu okuyanlar

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
Merhabalar değerli sdn üyeleri uzun bir aradan sonra tekrar bir soruyla karşınızdayım :) Sorum şu 1-2 güne iphone 15 (düz model) alacağım bu model hakkında birkaç şey duydum. Ön kamerada kararma gibi veya yüksek seste cızırtı gibi bu sorunları yaşayan da var yaşamayan da var. Bu modeli kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi, bu sorunlar düzeldi mi? Ya da düzeltilebiliyor mu? Hevesim kursağımda kalsın istemiyorum.

Not 1 : Evet İphone alacağım s23 ultra al vb. yazacaksanız yazmayın (60 hz benim için önemsiz bütün cihazlarım 60 hz zaten)

Not 2: Bu hataları normalde umursamam pek ancak yüksek bir meblağ veriyoruz. Hala aynı şeyler var ise iphone 13 veya 14'e yöneleceğim

Reaksiyon puanı
8,023
Ön kamerada kararma derken kamerada farklı galeride farklı gözükmesini diyorsanız o kullanımı etkileyen bir şey değil. Kontrastı değişiyor fotoğrafın galeride. Cızırtıyı da ilk kez sizde duydum düz 15 kullanan arkadaşlarım hiç böyle bir şey söylememişti. Güzel telefon 15 alınır. Sırf kontrast değişiyor diye 13 14 almak doğru bir davranış olmaz.