Önemli bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merak ediyorum insanlara hakaret sadece belli kelimeler ile mi yapılır ? "lan" "aptal" "mal" gibi kelimeler herhalde bu forum için bu sınıfa giriyor.

Hakaret sadece bu şekilde mi yapılır yeni olan bir üyeye sen üyeciksin senle muhattap olmam demek gayette bir hakarettir.
Mal demek yerin koyun fotoğrafları yayınlamakda hakarettir.
Veya lan ı l*n şeklinde yazmak nasıl bir mantıkta problem yaratmaz.

Eğer birine kapalı şekilde hakaret etmek istesem bunu yaparım. Bu forumda bunu en iyi yapacak kişide benim. Bilen bilir direk isimde vereyim beni en iyi tanıyan by efsane . Yaşımın küçük olması birikimimin küçük olduğu anlamınada gelmez.

Bu forumun yüzde 90 ınında daha çok okuyan aynı zamanda hayatın en acı tecrübelerinide yaşayan biriyim.

Peki şimdi soruyorum insanın yaşıyla onu geçtim mesaj sayısıyla dalga geçmek nedir ?

Konunun cımbızlanmasınıda istemiyorum. Konunun amacı kapalı ve açık hakaretin bir farkı olmadığını anlatmak istememdir. Tavsiyemde ikisininde cezalandırılmasıdır...
 

mr_rain

Guru
Bu tür mesajlar söz konusu olduğunda moderatöre bildir butonunu kullanarak rahatsızlığınızı dile getirebilirsiniz.
 

oslun

Dekan
mesajını ben şikayet ettim, üstü kapalı biçimde istediğini söyle, benim kapasitem yetmeyebilir anlamaya o yüzden dert etmem :)
 

Jibbs

Doçent
Bilmiyorduk çok saolun ... Haydi alkış..
yaptığın edepsizlik o bir moderatör vazifesini yerine getiriyor seni bilgilendiriyor ve hepsinden önemlisi senden yaşca büyük bir insan adabınla saygınla yaklaşmalısın insanlara konuşmalarına ve uslubuna dikkat etmelisin... :mad:
 

Mai Nai

Guru
Onursal Üye
Sorun varsa raporlayacaksınız mesajı ve şikayetinizi belirteceksiniz. Yada mavilere özel mesaj atacaksınız bizde ilgileneceğiz.
Bu şekilde konu açmak kimseye fayda sağlamıyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst