Önemli bir soru

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merak ediyorum insanlara hakaret sadece belli kelimeler ile mi yapılır ? "lan" "aptal" "mal" gibi kelimeler herhalde bu forum için bu sınıfa giriyor.

Hakaret sadece bu şekilde mi yapılır yeni olan bir üyeye sen üyeciksin senle muhattap olmam demek gayette bir hakarettir.
Mal demek yerin koyun fotoğrafları yayınlamakda hakarettir.
Veya lan ı l*n şeklinde yazmak nasıl bir mantıkta problem yaratmaz.

Eğer birine kapalı şekilde hakaret etmek istesem bunu yaparım. Bu forumda bunu en iyi yapacak kişide benim. Bilen bilir direk isimde vereyim beni en iyi tanıyan by efsane . Yaşımın küçük olması birikimimin küçük olduğu anlamınada gelmez.

Bu forumun yüzde 90 ınında daha çok okuyan aynı zamanda hayatın en acı tecrübelerinide yaşayan biriyim.

Peki şimdi soruyorum insanın yaşıyla onu geçtim mesaj sayısıyla dalga geçmek nedir ?

Konunun cımbızlanmasınıda istemiyorum. Konunun amacı kapalı ve açık hakaretin bir farkı olmadığını anlatmak istememdir. Tavsiyemde ikisininde cezalandırılmasıdır...

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bu tür mesajlar söz konusu olduğunda moderatöre bildir butonunu kullanarak rahatsızlığınızı dile getirebilirsiniz.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bilmiyorduk çok saolun ... Haydi alkış..

Bu yaptığın terbiyesizliktir.

Arkadaşımız sana, doğru yolu göstermiş.

Hoşuna gitmeyen bir mesaj bir durum varsa, "Moderatöre bildir" tuşu var her mesajda.

Bunu kullanabilirsin.

Böyle mesajlar açmana gerek yok.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
mesajını ben şikayet ettim, üstü kapalı biçimde istediğini söyle, benim kapasitem yetmeyebilir anlamaya o yüzden dert etmem :)

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bilmiyorduk çok saolun ... Haydi alkış..
yaptığın edepsizlik o bir moderatör vazifesini yerine getiriyor seni bilgilendiriyor ve hepsinden önemlisi senden yaşca büyük bir insan adabınla saygınla yaklaşmalısın insanlara konuşmalarına ve uslubuna dikkat etmelisin... :mad:

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sorun varsa raporlayacaksınız mesajı ve şikayetinizi belirteceksiniz. Yada mavilere özel mesaj atacaksınız bizde ilgileneceğiz.
Bu şekilde konu açmak kimseye fayda sağlamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...