Yardım Öne Çıkarılanlarda Yüklenmeyen Görsel

MTATurkey

Asistan
1 Ocak 2019
351
191
43
21
Merhaba, zamanında bir müzik ile beraber Instagram'da öne çıkarılanlara eklediğim ve şuan başka bir yedeğine erişemediğim önemli bir fotoğraf var. Öne çıkarılanlarda fotoğraf ekteki gibi gözüküyor. Ön belleği temizleme, hesaptan çıkış yapıp tekrar giriş yapma ve uygulamayı silip tekrar yükleme gibi yöntemleri denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• ig.jpeg
    ig.jpeg
    7.8 KB · Görüntüleme: 30

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
29 Şubat 2020
3,575
5
3,916
358
Hocam ben de çok denedim ulaşamıyorum. Arşivde kaybettiğim bir yakınımın fotoğrafı vardı, 1 sene oldu ulaşamadım , umudum da kalmadı. Desteğe de yazmıştım.

Son düzenleme:

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2021
1,836
4
1,613
358
25
Merhaba, zamanında bir müzik ile beraber Instagram'da öne çıkarılanlara eklediğim ve şuan başka bir yedeğine erişemediğim önemli bir fotoğraf var. Öne çıkarılanlarda fotoğraf ekteki gibi gözüküyor. Ön belleği temizleme, hesaptan çıkış yapıp tekrar giriş yapma ve uygulamayı silip tekrar yükleme gibi yöntemleri denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı sorun bende de var, geçen sene paylaştığım bazı hikayeler, arşivde görünmüyor, defalarca denedim. Aynı ekran çıkıyor.