On İkinci Gezegen

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
On İkinci Gezegen adlı kitaptan ufak bir bölüm..

Dünya'nın başka bir yerden gelen zeki varlıklar tarafından ziyaret edilidiği önerisi;bu zeki varlıkların,üstünde bizimkinden daha ileri bir uygarlıok kurmuş oldukları bir başka gök cisminin varlığını gerektirir.Başka bir yerden gelen zeki varlıklarca Dünya'nın ziyaret edildiği ile ilgili spekülasyon,geçmişte bu varlıkların kökeni olarak Mars veya Venüs'ü merkez almaktaydı..

Ancak,artık Dünya'nın bu iki gezegen komşusunun üstündem zeki yaşamın ve de ileri bir uygarlığın olmadığı fiilen kesinleştiğinden,Dünya'nın ziyaret edilmiş olduğuna inananlar,böylesi Dünya dışı astronotların yuvası olacak diğer galaksiler ve uzak yıldızlar aramaktalar.

Makalenin Devamı İçin Tıklayınız:www.gokgunlugu.com

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet..Başlığa eklenirse iyi olur..

<Bu arada kitapdan anekdotlar yayınlamanın yasal bir engeli yok dimi?>

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dalgınlığıma gelmiş şimdi farkedip üsttekine monteledim..Ayrıca bunu forum moderatörlerinin bildirmesi daha mantıklı olur sanırım.

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Dalgınlığıma gelmiş şimdi farkedip üsttekine monteledim..Ayrıca bunu forum moderatörlerinin bildirmesi daha mantıklı olur sanırım.
Mesajımı yazmadan önce bildirdim.Cevap gelmeyince ben uyarayım dedim.. Uyardıgım için ÖZÜR DİLERİM.

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tamam sende kızma aaa:D Gergin anıma denk gelmişti kusura bakma:)