Ölüm değil Uzaktan Eğitim

Bu konuyu okuyanlar

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ben teknoloji fln çok meraklı olduğumdan bilişim dersini çok severdim sınıfımız 6 sonra hoca bildiğimiz aynı şeyleri anlatınca sıkıldım hocanın yazdırdığı powerpoint sunularını bulup evde yazıp derste uyumaya başladım çünkü hocam şöle fln diyince ben biliyorum fln diyince + değil - alıyordum dersi bölmekten :D

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Bu arada, 8. sınıfa geçince hiç bir şey değişmiyor. Yani çok daha "HYPER IQ" (!) olanlar bile var.
Ah Ah.Ben bunarı yaşayacak insan mıydım.Ne güzel hayallerim vardı.Ubisoft ta çalışmak gibi.Ama bu yolda heralde tek başımayım.Neyse ben gidip kahvaltımı yapayım görüşürüz

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
aynı olayın benzerini yaşıyordum.ortaokulda sınıftaki bilgisayarlarla ilgilenen bir tek bendim.diğerleri bir şey diyordum suratıma tren görmüş öküz gibi bakıyorlardı.şuan lise 9 um.sınıfta bilgisayarlar konusunda çok bilgili 3 kişiyiz.diğerlerini daha tam bilmiyorum.ama yani sınıftaki tek bilgili olmak zor.6. sınıfta arkadaşlarım boş boş videolar çekerken ben camtasia dan montaj yapıyordum.7. sınıfta onlar brawl stars oynarken ben darkcomet rat programını keşfetmiştim.neyseki kafa dengi arkadaşlar buldum lisede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah Ah.Ben bunarı yaşayacak insan mıydım.Ne güzel hayallerim vardı.Ubisoft ta çalışmak gibi.Ama bu yolda heralde tek başımayım.Neyse ben gidip kahvaltımı yapayım görüşürüz
tek değilsin lisede illa sende kendin gibi arkadaşlar bulacaksın benden söylemesi.ben buldum mesela.sende bulursun merak etme.

Arjik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
aynı olayın benzerini yaşıyordum.ortaokulda sınıftaki bilgisayarlarla ilgilenen bir tek bendim.diğerleri bir şey diyordum suratıma tren görmüş öküz gibi bakıyorlardı.şuan lise 9 um.sınıfta bilgisayarlar konusunda çok bilgili 3 kişiyiz.diğerlerini daha tam bilmiyorum.ama yani sınıftaki tek bilgili olmak zor.6. sınıfta arkadaşlarım boş boş videolar çekerken ben camtasia dan montaj yapıyordum.7. sınıfta onlar brawl stars oynarken ben darkcomet rat programını keşfetmiştim.neyseki kafa dengi arkadaşlar buldum lisede.
aah ah eski darcomet rat günlerim woflteam nakit hack die bi link paylaşmıştım indirenler tuzağıma düiüyodu bi çocuğu nası korkutmuştum be

Reaksiyon puanı
6,381
aah ah eski darcomet rat günlerim woflteam nakit hack die bi link paylaşmıştım indirenler tuzağıma düiüyodu bi çocuğu nası korkutmuştum be
??

Ama bir daha lütfen yapmayın, ben de bir kere buna benzer bir şakaya marus kalmıştım. İnsanları inanılmaz ötesi korkunç bir duruma sokuyor.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
??

Ama bir daha lütfen yapmayın, ben de bir kere bu şakaya marus kalmıştım. İnsanları inanılmaz ötesi korkunç bir duruma sokuyor.
ben sadece ip grabber linkine tıkladım diye bile baya korkmuştum ki ip den bir şey yapabilmek için baya profesyonel olmak lazım.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
artık yapmıyom ztn yapsamda darcomet rat değilde kali linux üzerinden yapıyom
zoom trol yapan birkaç saygısızın discord sunucusuna virüs atmıştım 1 hafta önce dedim işte bizim okulumuzun tüm id leri içinde olan bir rar arşivi içindede virüs vardı.açtılar bağlantı düşmedi sonradan fark ettim ki virüsün ismini değiştirince virüs çalışmıyormuş.bunuda böyle öğrenmiş oldum.

virüsü metasploit ile yapmıştım

Arjik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
zoom trol yapan birkaç saygısızın discord sunucusuna virüs atmıştım 1 hafta önce dedim işte bizim okulumuzun tüm id leri içinde olan bir rar arşivi içindede virüs vardı.açtılar bağlantı düşmedi sonradan fark ettim ki virüsün ismini değiştirince virüs çalışmıyormuş.bunuda böyle öğrenmiş oldum.

virüsü metasploit ile yapmıştım
olsaymş müq olurmuş

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bir öğretmen olarak şunu demeliyim. Sınıflar heterojen bir yapıya sahiptir. Yani öğrencilerin algılama,anlama,kavrama ve zeka seviyeleri farklıdır. Bu durumda müfredata göre herkesin anlayabileceği şekilde anlatılır ders. Öğretmenlerin bazıları ezber şeklinde kalıplaşmış bilgileri öğretirler. Daha fazlasını öğretmemeleri seni onlardan daha çok biliyormuş gibi hissetmene sebep olabilir. O yüzden eğer öğretmenin alanında kendini güncelleyip geliştiremiyorsa onun bilmediklerini biliyorsundur. Yoksa bir öğretmenden o alanda daha fazlasını biliyorum demek yanlış yapma ihtimaline düşmene sebep olur.

hadsizkek

Asistan
Reaksiyon puanı
98
Ortaokul bence öğretmen ve öğrenci çevresi olarak biraz zor ve kötüdür. Sana önerim şimdilik keyfine bak araştırmaktan ve bilmekten korkma o hocayı da salla gitsin. 7-8. Sınıfta iyi çalışırsın lgsden iyi bir puan yaptığında çoğu ortaokul arkadaşını görmüyorsun :D iyi taktik, öneririm.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Ortaokul bence öğretmen ve öğrenci çevresi olarak biraz zor ve kötüdür. Sana önerim şimdilik keyfine bak araştırmaktan ve bilmekten korkma o hocayı da salla gitsin. 7-8. Sınıfta iyi çalışırsın lgsden iyi bir puan yaptığında çoğu ortaokul arkadaşını görmüyorsun :D iyi taktik, öneririm.
NOT:DENENMİŞ TAKTİK :D

Benim D ler gülen yüz olmuş :D

Benim D ler gülen yüz olmuş :D
Yine oldu :d

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Ben hep 100 GB lik alıyorum karşim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sen çok iyisin. APU ne demek biliyorsun. Monitöre ekran demiyorsun. Sen inanılmaz bir insansın. Bilişim hocana x100 basarsın. Tüm SDN olarak sana hediye olarak RTX 3090 hediye etmek istiyoruz. Sonuçta en pahalı parça ana kart değil. Sen her şeyi bilirsin. Sana okula ne ihtiyaç var ki? Hatta öğretmen de gereksiz. Sen APU sistemin ne olduğunu öğrenerek zaten çoktan hayatın anlamını keşfetmişsin. Efsanesin. Keşke ben de senin gibi olsam. Offff...... Monitöre ekran demediğim gün yok :( . Umarım beni bu hatamdan dolayı affedersin :(((

Eğer gerçekten kendini kanıtlamak istiyorsan ki sende kendini kanıtlama aşkı görüyorum, git sınıftaki akıllı tahta kilidini silmeden devre dışı bırak. O zaman biraz ilgi çekersin işte.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Sen çok iyisin. APU ne demek biliyorsun. Monitöre ekran demiyorsun. Sen inanılmaz bir insansın. Bilişim hocana x100 basarsın. Tüm SDN olarak sana hediye olarak RTX 3090 hediye etmek istiyoruz. Sonuçta en pahalı parça ana kart değil. Sen her şeyi bilirsin. Sana okula ne ihtiyaç var ki? Hatta öğretmen de gereksiz. Sen APU sistemin ne olduğunu öğrenerek zaten çoktan hayatın anlamını keşfetmişsin. Efsanesin. Keşke ben de senin gibi olsam. Offff...... Monitöre ekran demediğim gün yok :( . Umarım beni bu hatamdan dolayı affedersin :(((

Eğer gerçekten kendini kanıtlamak istiyorsan ki sende kendini kanıtlama aşkı görüyorum, git sınıftaki akıllı tahta kilidini silmeden devre dışı bırak. O zaman biraz ilgi çekersin işte.
Neden abarttın ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Neden abarttın ?
Bu gibi basit bir konu için koskoca paragraf yazmışsın. Ben de biraz abartayım dedim.
Herkesin ilgi alanı farklı olabilir. Yalnızlık da çekiyor olabilirsin ama bu pes etmeni gerektirmez. Başka hobiler bul.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Bu gibi basit bir konu için koskoca paragraf yazmışsın. Ben de biraz abartayım dedim.
Herkesin ilgi alanı farklı olabilir. Yalnızlık da çekiyor olabilirsin ama bu pes etmeni gerektirmez. Başka hobiler bul.
Peki.Deneyeceğim.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Oğlumdan sadece 3 yaş büyüksün. Acaba 3 sene sonra oda bu triplerde mi olacak?

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Şu uzaktan eğitimden nefret ediyorum.Yada ben direk derslerden nefret ediyorum.Bu sene 6.sınıf yani.7. Türkçe öğretmenim 3.İngilizce öğretmenim 3.Bilişim öğretmenim ders anlatıyor.Örneğin ben Din Kültürü hocasından daha iyi biliyorum din Kültürünü.Eskiden rahatladığım bi Bilişim dersi vardı.Çünkü beni anlayabilen tek bilişim öğretmeniydi.Şimdiki bilişim öğretmenimiz dedi ki evet çocuklar en pahalı ana donanım elemanı anakarttır.Abi bide monitöre ekran dedi ya.Şu monitörlere ekran diyenleri eşşek sudan gelinceye kadar dövesim geliyor.Sonra hocaya en pahalı ana donanım elemanın eğer sadece canlı ders için kullanacaksak işlemci olması gerektiğini ve bu sistemlerin APU olduğunu anlattım onboard anakartı anlattım.Hocanın cevabı tamam ama arkadaşların anlayamaz şimdi onları boşuna kendini göstermeye çalışma.Ben yorum yapmıyorum bu duruma.Eski bilişim öğretmenimiz en azından anlıyodu sonra ona göre cevap veriyodu.Bizimki anlamıyor bide arkadaşların anlamadı diyor.Aslında haklı olabilir.Çünkü bizim sınıf için bilgisayar+teknoloji=OYUN=PUBG.Yani haklı heralde.Ya ben çok şey biliyorum yada yaşıtlarım az şey biliyor.Bilmiyorum.Benim bu foruma katılma amacımda aslında beni anlayabilecek birileri olması.Düşünsene sınıftasın arkadaşına yeni çıkan iRyzen işlemcilerin İntelin işlemcilerinden daha F/P olduğunu.Ve o sana diyor ki benim bilgisayarımın hafızası 256 GB.Hafızanın ne olduğunu sorsam depolama şeysi der.Galiba ben bilmemden gereknden çok şey biliyorum.
Bende 9.sınıfta böyleyim aynı durumdayız :D çoğu ekran kartının ne olduğunu veya ne aldığını bilmiyor

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Ben bilişim hocasından daha iyi biliyorum aga.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bu arada konu ile ilgili alakasız olacak ama bende 8. Sınıfa gidiyorum lgsden sonra yazılımla ilgili ne yapmalıyım temelden almak istiyorum belki öyle bir meslek seçmem ama ilgilimi çekiyor diyebiliriz.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Bu arada konu ile ilgili alakasız olacak ama bende 8. Sınıfa gidiyorum lgsden sonra yazılımla ilgili ne yapmalıyım temelden almak istiyorum belki öyle bir meslek seçmem ama ilgilimi çekiyor diyebiliriz.
Yeni konu açabilirsin.