Ölüm değil Uzaktan Eğitim

26¥¥26

Profesör

aliyasiny65

Doçent
Ben teknoloji fln çok meraklı olduğumdan bilişim dersini çok severdim sınıfımız 6 sonra hoca bildiğimiz aynı şeyleri anlatınca sıkıldım hocanın yazdırdığı powerpoint sunularını bulup evde yazıp derste uyumaya başladım çünkü hocam şöle fln diyince ben biliyorum fln diyince + değil - alıyordum dersi bölmekten :D

rover_xp

Doçent
aynı olayın benzerini yaşıyordum.ortaokulda sınıftaki bilgisayarlarla ilgilenen bir tek bendim.diğerleri bir şey diyordum suratıma tren görmüş öküz gibi bakıyorlardı.şuan lise 9 um.sınıfta bilgisayarlar konusunda çok bilgili 3 kişiyiz.diğerlerini daha tam bilmiyorum.ama yani sınıftaki tek bilgili olmak zor.6. sınıfta arkadaşlarım boş boş videolar çekerken ben camtasia dan montaj yapıyordum.7. sınıfta onlar brawl stars oynarken ben darkcomet rat programını keşfetmiştim.neyseki kafa dengi arkadaşlar buldum lisede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah Ah.Ben bunarı yaşayacak insan mıydım.Ne güzel hayallerim vardı.Ubisoft ta çalışmak gibi.Ama bu yolda heralde tek başımayım.Neyse ben gidip kahvaltımı yapayım görüşürüz
tek değilsin lisede illa sende kendin gibi arkadaşlar bulacaksın benden söylemesi.ben buldum mesela.sende bulursun merak etme.

Arjin21

Üyecik
aynı olayın benzerini yaşıyordum.ortaokulda sınıftaki bilgisayarlarla ilgilenen bir tek bendim.diğerleri bir şey diyordum suratıma tren görmüş öküz gibi bakıyorlardı.şuan lise 9 um.sınıfta bilgisayarlar konusunda çok bilgili 3 kişiyiz.diğerlerini daha tam bilmiyorum.ama yani sınıftaki tek bilgili olmak zor.6. sınıfta arkadaşlarım boş boş videolar çekerken ben camtasia dan montaj yapıyordum.7. sınıfta onlar brawl stars oynarken ben darkcomet rat programını keşfetmiştim.neyseki kafa dengi arkadaşlar buldum lisede.
aah ah eski darcomet rat günlerim woflteam nakit hack die bi link paylaşmıştım indirenler tuzağıma düiüyodu bi çocuğu nası korkutmuştum be

rover_xp

Doçent
artık yapmıyom ztn yapsamda darcomet rat değilde kali linux üzerinden yapıyom
zoom trol yapan birkaç saygısızın discord sunucusuna virüs atmıştım 1 hafta önce dedim işte bizim okulumuzun tüm id leri içinde olan bir rar arşivi içindede virüs vardı.açtılar bağlantı düşmedi sonradan fark ettim ki virüsün ismini değiştirince virüs çalışmıyormuş.bunuda böyle öğrenmiş oldum.

virüsü metasploit ile yapmıştım

Arjin21

Üyecik
zoom trol yapan birkaç saygısızın discord sunucusuna virüs atmıştım 1 hafta önce dedim işte bizim okulumuzun tüm id leri içinde olan bir rar arşivi içindede virüs vardı.açtılar bağlantı düşmedi sonradan fark ettim ki virüsün ismini değiştirince virüs çalışmıyormuş.bunuda böyle öğrenmiş oldum.

virüsü metasploit ile yapmıştım
olsaymş müq olurmuş