Okuldan Sevilen Kişiye Açılmak

Gordrhain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle herkese merhaba,
İyi anlaştığımı düşündüğüm bir kız var ve ona gerçek duygularımı söylemek istiyorum. Büyük bir korkum var ve bu da "Ya reddedilirsem/ Ya arkadaşlığımız bozulursa" gibi klasik korkular... Eğer dizinde başınızdan bu tarz birşey geçtiyse karşı tarafa açıldınız mı? Nasıl Geçti? Açılmalımıyım? Cevap yazarsanız sevinirim ?

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Arkadaşlığınız iyiyse hiç bozmaya gerek yok bence

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Bekleme direk açıl, karşındaki insan sana karşı aynı şeyleri hissetmese bile, dürüst davranıp hislerini söylediğin için bile etkilenebilir aklı başında ve ergen değilse tabi :)

Gordrhain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kaçıncı sınıfsın?
Lise 2, 10. Sınıf'ım... 9. Sınıfın başlarında biraz dışlanma mevzum olmuştu. Bayaa bir süre yalnız takıldım ama ondan sonra onunla tanışınca hayatım bir nevi değişti... Onunla nerdeyse 7/24 konuşur olmuştum. İkimizde mesajlaşıyor/ ses kaydediyor, okulda bahcede takılıyorduk. Ondan sonra Corona mevzusu çıktı zaten... Eskisi kadar olmasa da ara ara mesajlarla takılıyoruz. Bir iki kere iltifat ettiğimde umduğum cevapları alamamıştım ama nasıl desem bilemiyorum (Birazcık soğukkanlı birisi) belki o yüzdendir diye düşünüyorum... Hala içimde tedirginlik var :(

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
9. sınıf falansan öyle bir salaklık yapma, daha yüzyüze doğru düzgün görmedin bile. Sınıfını bu yüzden sordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lise 2, 10. Sınıf'ım... 9. Sınıfın başlarında biraz dışlanma mevzum olmuştu. Bayaa bir süre yalnız takıldım ama ondan sonra onunla tanışınca hayatım bir nevi değişti... Onunla nerdeyse 7/24 konuşur olmuştum. İkimizde mesajlaşıyor/ ses kaydediyor, okulda bahcede takılıyorduk. Ondan sonra Corona mevzusu çıktı zaten... Eskisi kadar olmasa da ara ara mesajlarla takılıyoruz. Bir iki kere iltifat ettiğimde umduğum cevapları alamamıştım ama nasıl desem bilemiyorum (Birazcık soğukkanlı birisi) belki o yüzdendir diye düşünüyorum... Hala içimde tedirginlik var :(
Flört gibi konuşuyorsa açıl, friendzone yaparsa bağlantını direkt kes.