Okulda Sınav Olucak Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Bu sene lise 1. sınıfa geçmem gerek ve bir çok konu var daha önce hiç online derselere katılmadım ne yapıcam ben? Okulda sınavlar olucak mı?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
''Fart!'' sesleri gelmeye başladı :)

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
İlk lise 1 müfredat dersleri ne zaman başlamıştı arkadaşlar?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yüzyüze öğretilen konulardan sınav olunacak. Uzaktan eğitimden sınav yapmazlar merak etmeyin.

• Beğen
Reactions: STB

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Yüzyüze öğretilen konulardan sınav olunacak. Uzaktan eğitimden sınav yapmazlar merak etmeyin.
öyle olursa sıkıntı olmaz ama uzaktan eğitmden sorarlarsa zaten büyük haksızlık olur bazılarında hiç bir şekilde pc tablet falan yok o adam nereden yapacak

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
öyle olursa sıkıntı olmaz ama uzaktan eğitmden sorarlarsa zaten büyük haksızlık olur bazılarında hiç bir şekilde pc tablet falan yok o adam nereden yapacak
Bakan kendisi açıklıyor. 1 milyon öğrenciden fazlası uzaktan eğitime giremiyor, o yüzden yüzyüze göstermedikleri hiçbirşeyi sınavda sormazlar. Tahminimce ikinci dönem okullar açılır ve ikinci dönemin notlarıyla geçirirler.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Bakan kendisi açıklıyor. 1 milyon öğrenciden fazlası uzaktan eğitime giremiyor, o yüzden yüzyüze göstermedikleri hiçbirşeyi sınavda sormazlar. Tahminimce ikinci dönem okullar açılır ve ikinci dönemin notlarıyla geçirirler.
telafi sınavından 47 ile kalmıştım şimdi aklıma geldi o nasıl olur acaba

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Uzaktan eğitim yapılan derslerden yüzyüze okulda sınav yapılacak. Bakan açıkladı. Tableti, pc si, interneti olmayanlar için binlerce EBA Destek noktası aktif edildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yılın konuları başlayalı sadece 1 hafta oldu

Canlı derste Öğretmen, herkesin karalamasini sınırlayabiliyor, sesleri kapatabiliyor. Ama yine de sorun çıkaran olabilir tabii ki. Normal derslerde de oluyordu öyleleri

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Uzaktan eğitim yapılan derslerden yüzyüze okulda sınav yapılacak. Bakan açıkladı. Tableti, pc si, interneti olmayanlar için binlerce EBA Destek noktası aktif edildi.

Bu yılın konuları başlayalı sadece 1 hafta oldu

Canlı derste Öğretmen, herkesin karalamasini sınırlayabiliyor, sesleri kapatabiliyor. Ama yine de sorun çıkaran olabilir tabii ki. Normal derslerde de oluyordu öyleleri
ya bizim hocalar yaşlı canlı derste yarım ders hocalara yardim ediyoruz 15 dk lik dersin kime faydasi var ki