Office 365 ve Office Professional Plus 2013

Bu konuyu okuyanlar

exen3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ekran Alıntısı.PNG

Birkaç sorum olacak.
Şimdi ben bilgisayarı aldığımda (2016) ofis programlarının lisansını da yapmışlardı ama uzun süredir böyle yazıyor. Neden lisans gitti?
Diğer bir sorum ise Office 365'in benim bu kullandığımdan bir farkı, artısı var mı? Ve en güncel ofis programları sürümü hangisi? En güncelin benim şu an kullandığımdan çok farkı var mı?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ekli dosyayı görüntüle 126739
Birkaç sorum olacak.
Şimdi ben bilgisayarı aldığımda (2016) ofis programlarının lisansını da yapmışlardı ama uzun süredir böyle yazıyor. Neden lisans gitti?
Diğer bir sorum ise Office 365'in benim bu kullandığımdan bir farkı, artısı var mı? Ve en güncel ofis programları sürümü hangisi? En güncelin benim şu an kullandığımdan çok farkı var mı?
En güncel sürüm 2019.
Lisans süresi bitmiş.

exen3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
En güncel sürüm 2019.
Lisans süresi bitmiş.
Ek ücret almadan ofis programları veriyoruz diyorlar verdikleri de süreliymiş demek ki.
Peki 2019 sürümü Office 365'te yer alıyor mu? Ne farkı var bu 365'in?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ek ücret almadan ofis programları veriyoruz diyorlar verdikleri de süreliymiş demek ki.
Peki 2019 sürümü Office 365'te yer alıyor mu? Ne farkı var bu 365'in?
Bilmiyorum maalesef. Microsoftun sitesinden görebilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

exen3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu linkten güncel sürüm indirebilirsin bendede aynı sorun vardı düzettim: Microsoft Office 2019 İndir - Türkçe 32 ve 64 Bit Professional Plus
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum maalesef. Microsoftun sitesinden görebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu crack.
Peki, teşekkürler.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Office 365 kurumsal bir program topluluğudur. Yani tüm kurumsal office ve diğer programlar abonelik sistemiyle ödeme alınarak hep güncel kalmaktadır. Şu an en son Office 2019 var.

enezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Office 365 kurumsal bir program topluluğudur. Yani tüm kurumsal office ve diğer programlar abonelik sistemiyle ödeme alınarak hep güncel kalmaktadır. Şu an en son Office 2019 var.
Ayn crack yapabilirsin ama satın almak en doğrusu crack için link attım yukarıda

exen3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Peki 2016'dan çok farkı var mı 2019'un bir bilginiz var mı?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Ayn crack yapabilirsin ama satın almak en doğrusu crack için link attım yukarıda
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Bu maddeyi biliyorsun değil mi ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

Bu maddeyi biliyorsun değil mi ?
Siz de 3. Maddeyi biliyorsunuz değil mi?

Samwise Gamgee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ekli dosyayı görüntüle 126739
Birkaç sorum olacak.
en günceli microsoft 365 tir lisansının gitmesinin sebebi süresi dolmuştur