Note 8 Kamerası İçin Önemli Özellik

Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Nokia 8 kamerası için önemli özellik - ShiftDelete.Net

Kamera tarafında samsung taravı iphone un önce serileriyle yarışacağını düşünüyorsa birkaç kez daha düşünmesi gerekiyor zira başta geniş açı ve birçok kamera geliştirmesi ile bence iphone 8 kamera konusunda rakipsiz olabilir.

Samsung; iphone dan daha ileri olmak için kamera ile yetinmemeli Note 8 de ekstradan birkaç yenilik sunmazsa donanım yenilemeleri/arttırmaları yaparak yenilikten uzak kalmaları bir anlam ifade etmiyor artık.

İris tarayıcı konusunda dünya geneli için ciddi kaygılarım var (evet hepimiz önemli kurumlarda önemli pozisyonlarda değiliz fakat veri depolama olayı insanı ister istemez tedirgin ediyor) bunun yanında iris in güvenli olduğunu konusunda şüphelerim var. Önceki seride (note 7) fotoğraf ile aşılan bir teknoloji için yorum yapmak bile gereksiz kalır. Bakalım yeni iris tarayıcımı gelicek yoksa önceki seride olanı mı servis edecekler.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ben Samsung'un en çok Note serisini seviyorum. Büyük telefon ve ramleri yüksek oluyor genelde.
Samsung her telefonuna zor kamera yetiştiriyor zaten :D Bir de Apple adım atınca daha stres oluyorlardır eminim.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
bende aynı şekilde en sevdiğim seri note serisi bilmiyorum çok çekici gelıyor

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Büyük olduğundan dolayıdır. Bir de hızlı telefon