Note 5 ne zaman düşmüş olur?

Bu konuyu okuyanlar

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Sizce note 5 kaç ay sonra düşer? Ve düşse tahmini fiyatı ne kadar olur? Note 4 düşünüyodum ama note 5 almak daha iyi olacak sanırım. Siz ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler :)

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Teknosa, media mark, 2.599-TL, Bimeks 2.499-TL fiyat böyle niyeyse :) Samsung Türkiye garantili cihazlarda 1.999 TL altı fiyatın olacağını düşünmüyorum. Note 5 alman daha iyi olur. Sabırlı olmakta fayda var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
ben 6 ay içinde 2200 altına düşeceğini düşünmüyorum hali hazırdı bimeks vatan gibi yerlerde resmi garantili fiyatı 2500-2400 fiyatını iyi kordur 2700 den girmişti

Hyggelig

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Sizce note 5 kaç ay sonra düşer? Ve düşse tahmini fiyatı ne kadar olur? Note 4 düşünüyodum ama note 5 almak daha iyi olacak sanırım. Siz ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler :)

vatanda falan takip ederseniz haftasonu arası sıra indirimler oluyor bir ay takip edipte yakalamama imkanınız yok. 2299 tl den satılıyor note 5. note 7 satışa sunulduğunda ki 2 hafta sonra bu olay , fiyatta bir değişiklik olmaz. maximum note 7 satışından iki ay sonra hepsiburadadan 1999 tl ye bulabileceğimizi düşünüyorum. Eylül ayında da iphone serisinin çıkacak olması bu ihtimali daha da arttırıyor.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Gece yarısı Media mark mağazasında Note 5 2250 Tl idi yanında ücretsiz 200 TL ye satılan Samsung Kablosuz şarj cihazı veriyordu. Kampanyalar zaman zaman oldu ve devam edecektir. Note 5 2000 Tl ye alınabilecek güzel telefonlardan.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ya bandrol uygulamasıyla 2.599lar havada uçuşuyo. Ben takip etmrye çaluçıyorum inşallah ni denk getirebilip de alırım. İndirim olunca mesaj atmarı için kayıt oldum ama bakalım

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Kipaya 1 aydır gitmedim ama orada 2050 ve 2099 tl fiyatlarda Note 5 görüyordum Kipa mağazalarına da bakabilirsiniz. Yalnız Delta, KVK ve TR Samsung garantili telefonlar oluyor alırken bu duruma dikkat etmenizde fayda var. Kahin gibi fiyat tahmininde bulunmuyorum. Gördüğüm kampanyaları sizlerle paylaşırım.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Yaklaşık 3 aya telefonun fiyatı %25 düşer.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Kipaya 1 aydır gitmedim ama orada 2050 ve 2099 tl fiyatlarda Note 5 görüyordum Kipa mağazalarına da bakabilirsiniz. Yalnız Delta, KVK ve TR Samsung garantili telefonlar oluyor alırken bu duruma dikkat etmenizde fayda var. Kahin gibi fiyat tahmininde bulunmuyorum. Gördüğüm kampanyaları sizlerle paylaşırım.
Teşekkür ederim ama Eskişehirde ne yazık ki kipa yok. Onlar kargoyla gönderir mi? Delta ve Kvk garantili olanlardan uzak mı durmalıyım siZce

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Telefon ne kadar çok ilgi görürse o kadar az zamanda ölür :) Yani NOTE 5'de kaliteli bi telefon olarak piyasaya sürüleceğinden daha kısa sürede bile düşüşe geçer.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Telefon ne kadar çok ilgi görürse o kadar az zamanda ölür :) Yani NOTE 5'de kaliteli bi telefon olarak piyasaya sürüleceğinden daha kısa sürede bile düşüşe geçer.
İnşallah düşse de nasiplensek :)

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
vatanda falan takip ederseniz haftasonu arası sıra indirimler oluyor bir ay takip edipte yakalamama imkanınız yok. 2299 tl den satılıyor note 5. note 7 satışa sunulduğunda ki 2 hafta sonra bu olay , fiyatta bir değişiklik olmaz. maximum note 7 satışından iki ay sonra hepsiburadadan 1999 tl ye bulabileceğimizi düşünüyorum. Eylül ayında da iphone serisinin çıkacak olması bu ihtimali daha da arttırıyor.
Bi beni bulöuyor indirimler diyeceğim ama gece yarısında falan da bakamadım ki hiç

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437

Note 7 diyecektin sanırım.

Fiyatları telefon alacak arkadaşlar biliyor takip ediyor. Samsung Türkiye Garantili telefonları önermeye çalışıyoruz arayanlara, kampanya görürseniz paylaşın. İthalatçı garantili ürün isteyen arkadaşlara elbette tavsiyelerde de bulunalım.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Note 7 diyecektin sanırım.

Fiyatları telefon alacak arkadaşlar biliyor takip ediyor. Samsung Türkiye Garantili telefonları önermeye çalışıyoruz arayanlara, kampanya görürseniz paylaşın.

Pardon :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaş düşmez samsung kötüleyiciler gelmiş buraya seziyorum arada note 4 2200 tl ile giriş yapmıştır vatan bilgisayara şuan 1900 tl bir ay önce bu telefon 1850 tl felandı SAMSUNG N910 GALAXY NOTE 4 BEYAZ AKILLI TELEFON
SAMSUNG N910 GALAXY NOTE 4 BEYAZ AKILLI TELEFON - Teknosa her serinin fiyatı düşer bu saaten sonra note serisinin fiyatı düşmez ancak kısa süreli indirim olur vatan gece kampanyası gibi o da webe özel şimdi gelicekler hepsi buradadan note 4 le note 5 in ithalatçı fiyatını atıcaklar şu şurda dursunda ithalatçının ne kadar fiyat düşürdüğünü düşmez dediğiniz 6s in fiyatının hbnin garantili cihazlarda bile ne kadar fiyat düşürdüğünü görün.
APPLE iPhone 6S 16GB SPACE GRAY AKILLI TELEFON - Teknosa
IPHONE 6S 16 GB ROSE GOLD
Apple iPhone 6S 16 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı
Apple iPhone 6S 16 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bozdurma telefon denk getirsem almamda sakınca olur mu ki. Bi kazık yeme durumu söz konusu olur mu?

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Samsung çabuk fiyat düşürüyor. Diyenlere gelsin burda. Malzeme kalitesi artınca böyle oluyor olay işte. Bu zamandan sonra artık telefonlarda hızlı düşme beklemeyin.
Bunun birinci sebebi samsung bu sene fazla kar etti. Adamın düşürmeye ihtiyacı yok. Bundan dolayı düşme çok olmaz. Ama zamanla illaki düşecektir. Önümüzdeki 6 ayda belli olur. Daha kısa da pek bir olay olmaz.

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Metro Kipa vs gibi mağazalara bak, G4 1.299 S6 1.549 TL idi ve diğer cihazların fiyatları da şuan ki güncel fiyatlara göre daha da düşüktü

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Metro Kipa vs gibi mağazalara bak, G4 1.299 S6 1.549 TL idi ve diğer cihazların fiyatları da şuan ki güncel fiyatlara göre daha da düşüktü
Bu mağazalarda fiyat artışı görülür mü ki? Yoksa böyle kalır mı ? Distribütör garantili mi oluyor?

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Samsung çabuk fiyat düşürüyor. Diyenlere gelsin burda. Malzeme kalitesi artınca böyle oluyor olay işte. Bu zamandan sonra artık telefonlarda hızlı düşme beklemeyin.
Bunun birinci sebebi samsung bu sene fazla kar etti. Adamın düşürmeye ihtiyacı yok. Bundan dolayı düşme çok olmaz. Ama zamanla illaki düşecektir. Önümüzdeki 6 ayda belli olur. Daha kısa da pek bir olay olmaz.
Fiyat düşsün diye 6 ay bekleyemem artık :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
paralel ithalat ile 1900 seviyesinde note 5 alabilirsin...

yunuss96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
note 5 in touchwiz'i sorun cıkartabilir mi g5 ve note 5 arasındayım