Note 5 açılırken samsung yazısında kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadalşlar Galaxy Note 5 telefonum açılırken Samsung yazısını geçmiyor böyle hareketli bir samsung yazısı var kalıyor orada. İçerisinde bilgilerim var kurtarmam gereken ama bilgisayara bağladığımda gözükmüyor. Sol üstte mavi ışık yanıyor sürekli.

Şimdi recovery mode diye bir şey varmış yapsam bilgilerim gider mi? Nasıl çıkabilirim bu işin içinden yardımınız için çok teşekkürler.

Telefoncuya götüremiyorum bu arada yurtdışındayım ve bulunduğum yerde hiç bir şey yok diyebilirim kendim halletmem lazım.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Odin ile stock rom yükleyin en son hangi yazılım ı mevcut ise.. yazıdaki tagleri anlayamadım sebep?

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka forumdada yazmıştım ordan kopyala yapışştır yapmıştım kalmış öyle

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Cihazınıza ait en son romu resmi kaynaklardan edinip flaşlayın sorun çözülecektir..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Cihaza işlem mi yaptınız bu yazıda kaldı? Room atma v.b. recovery'den sıfırlama yaparsanız cihazdaki bilgileriniz gider. Odin ile room atarsanız belki bir nebze kurtarma şansınız olabilir ama veri kaybı yaşamazsınız diye garanti veremem.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Odin ile rom flash lar ise veri kaybı yaşayacaktır..

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç bir işlem yapmadım bugune kadar root vs hiçbirşey. kendi kendine oldu böyle açılmıyor bilgileri almam şart

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
hiç bir işlem yapmadım bugune kadar root vs hiçbirşey. kendi kendine oldu böyle açılmıyor bilgileri almam şart
Sanırım telin hafıza çipi arızalanmış. Lgdede aynı sorun oluyordu ve kurtarılma ihtimali çok düşük ama imkansız değil.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Arkadaşın söylediğine göre boot ekranında kalıyor çıhaz yazılımsal sorun büyük ihtimalle dediklemimizi yapıp bize dönüş yapsın..

Furkan kuran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam herkese selam bende NOTE EDGE var cihazimda rom.yoklu hicbir arizasi olmadan kullaniyorduk bugun format atmak istedim cihazim sarji %14 ken format attim cihaz acilis.logosunda kaldi cozulurmu olurmu hocam bisi diyin ya
--- Gönderi Güncellendi ---
Fikri olan bisi diyeblrmi
Biraz acilde arkdaslar.goren ve.bilgisi olan bisiler derse icime rahatlatrsa iyi olur
Suleyman Bey ozellikle siz anliyorsunuz biliyorsaniz olurmu olmazmi soyleyebilirmisiniz