Note 4 vs G4

Sizce Hangisi ?

• G4

Kullanılan: 0 0.0%
  • Note 4

Kullanılan: 9 64.3%
  • 1500-2000 TL arası başka telefon

Kullanılan: 5 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
1500-2000 TL arasında telefon arıyorum . Güncelleme sorun değil . Kasma olmasın,kronik sorun olmasın . Tek korkum Samsungta rame fazla yuklenip tıkanma sorunu var mı ? G4 te kronik sorunlar mevcut. İtahalatçı Garantili olmaz ! Bu fiyat bandında başka önerebilirsiniz.

ErdemBUYUKAYDIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
büyüklüğü önemli değilse note4 .Başka telefon olarakda z5 önerebilirim.eğer bütcen aşağıdaysa Lg g4 öneririm

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İphone 5s al hata yok şu yok bu yok. Android telefonlar çabuk tüketiliyor. Daha sonrada stabil çalışmasını yitirebiliyor çünkü buna göre güncelleme gelmiyor. Fakat ne kadar sevmesemde iphone bunu aşmış. Alıyorsun seni sorunsuz bir şekilde götürüyor başın ağrımıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
İphone 5s al hata yok şu yok bu yok. Android telefonlar çabuk tüketiliyor. Daha sonrada stabil çalışmasını yitirebiliyor çünkü buna göre güncelleme gelmiyor. Fakat ne kadar sevmesemde iphone bunu aşmış. Alıyorsun seni sorunsuz bir şekilde götürüyor başın ağrımıyor
Note 4 öyle bir cihazki 3 tane 5si tek başına devirebilir

neyalansoyliyim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
huawei p9 dicem ama ithalat garantili sanırım o da olmaz. note5 de var ithalat almışken aslında note 5 alman yararına olur

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
a7, z5,s6 alabilirsin note 4 1500 tl s6 1700 lira

M

Murat Burç

SDN Okuru
a7, z5,s6 alabilirsin note 4 1500 tl s6 1700 lira
Türkiye garantili note 4ü bulabileceğin en ucuz fiyat 1780 tl o da hepsi buradada normali bimeks vatan gibi bir yerden almaya kalksanız 1850 tl çünkü note cihazı üstüne döneminin en iyi telefonu
Not: Arkadaşlar tartışma çıkarmış gibi olucak 6 plus note 4 den iyi değil kabul edin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Migrosta migrosun ithal ettiği bir cihaz sanırım g5 1800 tl o bantta alabilceğin en iyi cihaz

somunology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kamera , ekran açısından g4 daha güzel ama performans tasarım açısından note 4 daha iyi bence. Ama sana tavsiyem geçen senenin veya bu senenin ürünlerini satın al

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
1500-2000 TL arasında telefon arıyorum . Güncelleme sorun değil . Kasma olmasın,kronik sorun olmasın . Tek korkum Samsungta rame fazla yuklenip tıkanma sorunu var mı ? G4 te kronik sorunlar mevcut. İtahalatçı Garantili olmaz ! Bu fiyat bandında başka önerebilirsiniz.
2 si arasında note 4 derim kardeşim...

M

Murat Burç

SDN Okuru
o burun kıvırdığınız toucwiz şuan nexuslar ve saf android istisna diğer androidlerin hepsinden daha hızlı çalışıyor a biraz da donanımın etkisi var ama olsun

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Note 4 öyle bir cihazki 3 tane 5si tek başına devirebilir
Note 4 5s i katlar demişsin. Ama şunu unutuyorsun android telefonların güç tüketimleri veri korumaları ve stabil çalışmaları zamanla yitiriyor. Bazı shiftdelete videolarında bahsedildiği gibi adam galaxy s7 edge te bile bazı uygulamaların haddinden fazla güç tükettiğini ve bazı kronik sorunlar oluşuyor. Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ bu sıkıntıyı çekiyordu, adam şunu söylüyor '3000 küsür liraya telefon alıyorum ama araştırma yapmam gerekiyor bu tüketim vs. olaylar için'

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 4 5s i katlar demişsin. Ama şunu unutuyorsun android telefonların güç tüketimleri veri korumaları ve stabil çalışmaları zamanla yitiriyor. Bazı shiftdelete videolarında bahsedildiği gibi adam galaxy s7 edge te bile bazı uygulamaların haddinden fazla güç tükettiğini ve bazı kronik sorunlar oluşuyor. Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ bu sıkıntıyı çekiyordu, adam şunu söylüyor '3000 küsür liraya telefon alıyorum ama araştırma yapmam gerekiyor bu tüketim vs. olaylar için'
Kalite anlamında dedim yalnız batarya ömrü kamera donanım ekran çözünürlüğü
işlevsellik(kaldıki bunla hiçbir telefon baş edemiyor) Vb vb 5sten android sorunlarını yaşasa bile daha iyi bir cihaz

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
o burun kıvırdığınız toucwiz şuan nexuslar ve saf android istisna diğer androidlerin hepsinden daha hızlı çalışıyor a biraz da donanımın etkisi var ama olsun
Sanirim Sense arayuzunu soylemeyi unuttun.Stock Android ve Sense arayuzu disinda digerlerinden hizli ola bilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sanirim Sense arayuzunu soylemeyi unuttun.Stock Android ve Sense arayuzu disinda digerlerinden hizli ola bilir.
Stabillik belki hız hayır izlemeni tavsiye ederim ayrıca bu kanalda yapılan snapdragon 820li olan s7 çoğu testte ezilirken beğenmediğiniz exynos hız testinde hepsini geçiyor
exynos 8890 vs snapdragon 820

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
O testleri ben de izledim.Senin de dediyin gibi donanim sayesinde Sense-den daha hizli.Amma unutmayalim ki,bir cihazin donanimi eskiye bilir,ama arayuzu onunla kalir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O testleri ben de izledim.Senin de dediyin gibi donanim sayesinde Sense-den daha hizli.Amma unutmayalim ki,bir cihazin donanimi eskiye bilir,ama arayuzu onunla kalir.
Donanım mı benchmarklarda 820 daha güçlü özellikle grafik birimi tarafında bu optimizasyondur
donanım değil

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
İosta benim yapacaklarım kısıtlı . Note 4 de rame fazla yüklenme yoksa almayı düşünüyorum. Huawei G8 alacaktım bir aralar Note 4 daha cazip .

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Donanım mı benchmarklarda 820 daha güçlü özellikle grafik birimi tarafında bu optimizasyondur
donanım değil
Yıllardır telefonlara ilgili biriğim bir kere bile güvenmedim şu sentetik testlere.O standartlara uygu yapılmış bir şey,nerden bilecek ben nasıl kullanıyorum telefonu da bana puan veriyor?Misal,eskiden bir yıl gibi Galaxy Mega 5.8 kullanmışlığım var.Sentetik pil testinde telefon rezalet gösteriyordu her yerde "Almayın,pili kesin üzer" denildi neden çünki sentetik testleri vasattı.Yine de bir kullanımımda telefon sabah 8-den akşam saat 10-11 gibi işimi görüyordu.
Sırf bu yüzden sadece ve sadece bunlar kişisel kullanıma bağlı şeyler,sentetik testlere pek güven olmaz.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

eskiden söyleseniz ios her seferinde tekmeler derdim ama 7 den sonra ios gittikce androide benzedi stabillik konusunda birden fazla telefon modelinde kullanılmadığı için fazla sıkıntı yaşamıyor donanım açısından bu sebeple biraz da olsa stabil ama bana göre eski ios ile arasında dağlar kadar fark var

tüketim konusunda eğer telefon kullanma hakkında yüzeysel bilginiz varsa evet ios daha başarılı olur ama incelikleri bilirseniz android daha iyi olur pil konusunda ise bana göre win10 tüketimi daha iyi tamam ios tüketimi az ama cihazlarının da bataryaları çok düşük boyutlarda kullanım süresi açısından güzel olmuyor tabi tercih meselesi ben göz göre göre tuğla olan iphone 4 devrini de gördüm sırf güncelleme ile bitirilen telefonların en başında gelen cihaz

bu sözle şarkılar bile yazıldı hatasız kul olmaz hani hatasız hiçbir sistem cihaz alet yok olsa emin olun hepimiz onu alırdık

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
İphone telefonlarının hatası pahalı olması mı