Kameralarına göre seçtiğim telefonlar ve tavsiye isteği(Anketli)

Hangi kamerası iyi uzun ömürlü telefon? Seçme nedeninizi belirtirseniz sevinirim.

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
s7 uzun süre kullanımda şarj sorunumu çıkartıyomuş. kim dedi ?
Samsungun çoğu telefonunun şarj sorunu olduğunu hepimiz biliyoruz bırakın şu lafları Allah aşkına.Teknolojiden benden kat kat daha fazla anlayan insanlar var samsung kullanan %70i bu durumdan şikayetçi.Arkadaşım sıfır s4 aldı 6 aylık düzgün kullanım sonrasında şarj kapasitesi kendi kendine azaldı.Satın alımdan 1 yıl 3 ay gibi bir sürede de telefonu gece şarja takmasına rağmen sabah %70'de buluyor 1 saat kullanmadığı halde şarjı %25'e düşüyor daha sonrada şarjı %5-0-1 gibi değerlere düşüp bir süre sonra tekrar yükseliyor.Tamam çoğu kişide bu kadar ciddi sorunlar görmesemde samsungda şarj sorunu olduğunu adım gibi biliyorum.İsteyen istediği kadar inkar etsin.

orhun_ua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın biraz işlerim vardı ilgilenemedim, yoksa gönderiyi oluşturup kaçmadım :p

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu bilgileri göz önünde bulunduracağım.

Sx105rRomules note7 fe fiyat aralığımın üstünde, keza HTC U11 de. Hatta HTC U11 e o kadar para vermem ama bayağı etkilemişti beni.

TeknoLee hocam kusura bakmayın ( : Snapdragon 625 sorun çıkarır mı bana?

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
625 bi sorun cikarmaz orta ust segment islemci .
Ayrica Asus Zenfone Zoom S de cok iyi kameraya sahip telefon. Batarya da 5000 mah bakmani tavsiye ederim . Kamera muthis.
2499tl Turkiye garntili
--- Gönderi Güncellendi ---
Kusura bakmayın biraz işlerim vardı ilgilenemedim, yoksa gönderiyi oluşturup kaçmadım :p

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu bilgileri göz önünde bulunduracağım.

Sx105rRomules note7 fe fiyat aralığımın üstünde, keza HTC U11 de. Hatta HTC U11 e o kadar para vermem ama bayağı etkilemişti beni.

TeknoLee hocam kusura bakmayın ( : Snapdragon 625 sorun çıkarır mı bana?
Zenfone Zoom S

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
1- Benim sana birinci tercihim S7 Edge. Hem tasarımı hem de kamerası olarak çok güzel ve uzun ömürlü bir telefon.
2- S7. S7 Edge'le arasındaki tek fark kavisli ekranı, ekran büyüklüğü, hem de biraz bataryasının fazlalığı
3- One Plus 5. Teknik özellikleri 2017'nin amiral android telefonlarıyla aynı, hatta bazılarından üstün bile(bknz. G6 ) Ve bütün bu özellikleri Samsung gibi firmalardan daha ucuza bulabiliyorsunuz.