Note 4 mü Note 5 mi Almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Ben Samsung kullancısıyım ve Tekefon alacağım Ama Note 4 mü Note 5 mi alacağım konusunda kararsız kaldım acaba hangisini alayım? )Not: Samsungdan başka markaları kullanmaktan istemiyorum heleki İphone harika bir marka ama bana hitap etmiyor eminim anlayışla karşılarsınız,)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

İki model arasında kesinlikle samsung note 5 modelini almalısınız. Note 4'de güzel bir cihazdı hatta çıktığı zamanlarda tavsiye ettiğimiz öncelikli modellerdensi fakat kıyasladığınız model note 5 olunca gayri ihtiyari geride kalıyor note 4. Note 5 alacağınız yere göre fiyatı 2000-2300 tl arasında değişiyor. Eğer almayı düşündüğünüz yerdeki fiyat 2300 tl ise size başka bir tavsiyem olacak. 2250 tl'ye hepsiburada'dan samsung s7 alın. Hem istediğiniz gibi bir samsung ürününe sahip olmuş olursunuz hemde hemen hemen aynı paraya çok çok daha iyi bir cihazınız olmuş olur.

Samsung s7:

Samsung Galaxy S7 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

İki model arasında kesinlikle samsung note 5 modelini almalısınız. Note 4'de güzel bir cihazdı hatta çıktığı zamanlarda tavsiye ettiğimiz öncelikli modellerdensi fakat kıyasladığınız model note 5 olunca gayri ihtiyari geride kalıyor note 4. Note 5 alacağınız yere göre fiyatı 2000-2300 tl arasında değişiyor. Eğer almayı düşündüğünüz yerdeki fiyat 2300 tl ise size başka bir tavsiyem olacak. 2250 tl'ye hepsiburada'dan samsung s7 alın. Hem istediğiniz gibi bir samsung ürününe sahip olmuş olursunuz hemde hemen hemen aynı paraya çok çok daha iyi bir cihazınız olmuş olur.

Samsung s7:

Samsung Galaxy S7 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı
S7 Note 5 ten daha mı iyi bşr telefon yani? Burada Öneriniz için sağolun

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
S7 Note 5 ten daha mı iyi bşr telefon yani? Burada Öneriniz için sağolun

Evet, samsung s7 her konuda note 5'den daha iyi bir telefon. Eğer dediğim gibi 2200-2300 civarında alacaksan note 5'i hiç gerek yok. Verdiğim linkte hepsiburada'da s7 2250 tl civarında. Hem fiyat olarak aynı hemde sunduğu bütün özellikler bakımında note 5'den daha iyi bir cihaz.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ben Samsung kullancısıyım ve Tekefon alacağım Ama Note 4 mü Note 5 mi alacağım konusunda kararsız kaldım acaba hangisini alayım? )Not: Samsungdan başka markaları kullanmaktan istemiyorum heleki İphone harika bir marka ama bana hitap etmiyor eminim anlayışla karşılarsınız,)
artık note 4 alınmaz note 5 öneririm.

Reaksiyon puanı
10,324
Note serisi ekranları 5.5" üzerindeler. O seriye alışmış olan birine ancak S7 edge hitap edebilir. Onun da fiyatı 2750 civarı. O farkı verebilecekse mesele yok, S7 edge note5'e tercih edilebilir; Ama büyük ekran kullanmağa alışmış biri için tercihim S7 değil, Note5 olur.

Reaksiyon puanı
2
Yardımlarınız için teşekkürler not aldım bir yere. Babam bana Sürpriz olarak A7 Duos almış çok şık bir telefon mutlu oldum ama biraz da şaşırdım çünkü Note 5 alıcağımız hakkında umutlanmıştım. Ama olsun artık telefonum var☺☺

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Note 4 öldü Note5 de seneye öldürelecek bence hiçbiri :D

Reaksiyon puanı
10,324
Yardımlarınız için teşekkürler not aldım bir yere. Babam bana Sürpriz olarak A7 Duos almış çok şık bir telefon mutlu oldum ama biraz da şaşırdım çünkü Note 5 alıcağımız hakkında umutlanmıştım. Ama olsun artık telefonum var☺☺

Hayırlı olsun yeğenim, güle güle kullan. Yalnız çift hat telefon kullanmanı pek tavsiye etmezdim. Sar değeri iki katına çıkıyor ve bayağı bir risk ve zararı vardır diye düşünüyorum. Sen yine de tek hat olarak kullanmağa bak.