Note 4 Edge'mi iPhone 6 Plus' mı?

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu iki telefon arasinda kaldım. Yardımcı olurmusunuz
Aradigim ozellikler:
-Kamera performansi iki kameraninda iyi olsun
-Sarj performansi iyi olsun, bir günü cikartabilsin. (gun icerisinde genellikle oyun oynarim, mesajlasirim ve sosyal medya uygulamalarını kullanirim)

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Note 4 Edge kısa bir denemem oldu, yandaki kısayol tuşları dışında Note 4'ten hiçbir farkı yok. Şimdi IPhone 6 Plus kullanıyorum. Şarj süresi 1-1,5 gün bazen kullanıma bağlı 2 gün olabiliyor. Ekran, kamera özellikle Touch ID çok başarılı buldum. Diğer telefonum Xperia Z2 Android kullanıyorum ama Iphone daha iyi gözümde.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Samsung hala aynı tas aynı hamam. İphone 6+ almanızı öneriyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaslar bu iki telefon arasinda kaldım. Yardımcı olurmusunuz
Aradigim ozellikler:
-Kamera performansi iki kameraninda iyi olsun
-Sarj performansi iyi olsun, bir günü cikartabilsin. (gun icerisinde genellikle oyun oynarim, mesajlasirim ve sosyal medya uygulamalarını kullanirim)
Ön kamera olarak note 4 tartısmasız, arka kamera olarak işin içine zoom girince veya çekilen resim büyük ekranlara aktarılınca note 4 yine öne geçiyor,
Şarj olayına gelince ip6 kullandım 1 günü çıkartamadım ama plus daha buyuk bataryaya sahip belki çıkartır, sen en iyisi iki cihazıda deneyimle ve öyle bir karar ver, yorumlara göre karar vermek biraz riske girmek bence.

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Şahsen paran varsa 6 plus almalısın. Kullanımı zordur biraz ama istediklerini verir fazlasiyla