Samsung S10 plus mı? Xiaomi mi note 10 mu?

Bu konuyu okuyanlar

OnurSAYAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, S10 plus ve xiaomi mi note 10 arasında kaldım fiyatları aynı şuanda sizce hangisi?
Kamera konusunda hangisi daha iyidir sizce? Mi note 10 108mp ama gerçekte de bunu yansıtıyor mu?
Renkler falan doğal mı?
Huawei p20 kullanıyorum 2 yıldır memnundum.P20 den sonra yine düz p30 düşünüyordum malum fiyatlardan dolayı ama sanki bu iki cihaz daha mantıklı gibi? Ayda yılda bi oyun oynarım, Twitter, instagram, YouTube ve Wp de takılırım. Kameramın tatmin edici olmasını ve kullanış hissiyatımın üst seviyede olmasını istiyorum (ekran, hoparlör vs gibi) teşekkürler şimdiden.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Kamera için de olsa Mi Note 10 önermem S10+ yazılımıyla kamerada daha iyi zaten biri amiral gemisi diğeri orta segment bir cihaz S10+ öneririm

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhabalar, S10 plus ve xiaomi mi note 10 arasında kaldım fiyatları aynı şuanda sizce hangisi?
Kamera konusunda hangisi daha iyidir sizce? Mi note 10 108mp ama gerçekte de bunu yansıtıyor mu?
Renkler falan doğal mı?
Huawei p20 kullanıyorum 2 yıldır memnundum.P20 den sonra yine düz p30 düşünüyordum malum fiyatlardan dolayı ama sanki bu iki cihaz daha mantıklı gibi? Ayda yılda bi oyun oynarım, Twitter, instagram, YouTube ve Wp de takılırım. Kameramın tatmin edici olmasını ve kullanış hissiyatımın üst seviyede olmasını istiyorum (ekran, hoparlör vs gibi) teşekkürler şimdiden.
Galaxy S10 Plus öneririm.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Rakamlara takılmayın onlar sadece ilgi çekmek için yapılıyor, içi boş yani. Zaten karşılaştırma yapmak bile yanlış, biri amiral gemisi bir cihaz diğeri orta segment. O yüzden S10+.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Renkler falan doğal mı?
Kameranın Megapiksel sayılarına takılmayın. Ona bakılırsa iPhone 11 Pro Max'in ana kamerası 12 Megapiksel. Kesinlikle S10+ almanı öneririm.

OnurSAYAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cevaplarınız için teşekkür ederim. O zaman s10+ a daha çok yöneliyorum, bir kaç gün içinde de sipariş vereceğim sanırım. Peki aynı ayarlarda bildiğiniz çift hatlı model var mı 5000 bandında altarnetif?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Iphone veya Samsungdan başka birşey önermem.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Cevaplarınız için teşekkür ederim. O zaman s10+ a daha çok yöneliyorum, bir kaç gün içinde de sipariş vereceğim sanırım. Peki aynı ayarlarda bildiğiniz çift hatlı model var mı 5000 bandında altarnetif?
S10 Lite var.