Note 2 sorun

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S.a. beyler. Note 2 kullanıyorum ve batarya konusunda bir sıkıntım var. Telefon 2 aylik ve ilk aldigimda aksamdan sabaha kadar en fazla % 3 gidiyordu ama suan ne olduğunu anlamadım ve % 10 gidiyor sabaha kadar. Birkac gundur devam ediyor. Ram i ve uygulamalari kapatıyorum ayrica batarya ve sarj aletide orjinal. Ne yapmami önerirsiniz?

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var sarj cabuk gıdıyor ama gitmeyecek diye bişeyde yok telefon sonuçta... Belki 4.3 ile hallederler

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Rootlayıp batarya kalibrasyonu yapmak lazım

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tipik samsung batarya sorunu kardeşim senin sorunun...gittikçe daha kötü olucak bataryan ve sonunda degisiceksin bataryani...

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim anlamadigim sey ilk başlarda bu yoktu bir anda olmaya başladı. Artik gece telefonu kapatip yatacagim. Peki batarya degistirmek ve rootlamak dışında yapabileceğim başka bişey var mı?

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim anlamadigim sey ilk başlarda bu yoktu bir anda olmaya başladı. Artik gece telefonu kapatip yatacagim. Peki batarya degistirmek ve rootlamak dışında yapabileceğim başka bişey var mı?

Telefonun değiş :-D şaka şaka benim bildiğim yoktur daha

Reaksiyon puanı
0
Benimde Xperia s de böyle bir sorun olmuştu.Teli açtım kapadım telefon kendine geldi.Bayağı bir çok uygulama yükle-kaldır,işlemler vs derken.İki günde bir telefonumu kapar-açarım sisteme çok iyi geliyor.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sizin kullanım alışkanlığınizda değişme var mı peki. Mesela 3g kapalıyken son günlerde 3g açar oldunuz mu ?

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır nasil kullaniyorsam ayni şekilde devam ediyorum. Hatta 3g yi fazla kullanmadim bile diyebilirim son günlerde. Ayrıca telefon normal şekilde, eski hiziyla sarj oluyor bir sorun yok yani.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hayır nasil kullaniyorsam ayni şekilde devam ediyorum. Hatta 3g yi fazla kullanmadim bile diyebilirim son günlerde. Ayrıca telefon normal şekilde, eski hiziyla sarj oluyor bir sorun yok yani.

Ayni mobile bende sahibim, akşam % 100 bırakırım sabah % 97 - % 96 civarında olur.
Sizin duruma anlam veremedim sonuçta cihaziniz eskide değil.

whatsername

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben gece wi-fi yi kapatiyorum.Kapatmazsam % 10 falan gidiyor sarj.Onun dışında % 3-4 gitmesi gayet normal bence.Ben telefonumu çok kullaniyorum mesela gerek oyun gerek internet olsun o yüzden 1 günde en iyi %40 sarj kalıyor :D

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dun sleepbot ve yeni indirdigim birkac uygulamayı sildim herhalde onlardan dolayı olmuş bugün yine % 3 % 4 gitti.

ahmedoluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben note 2 kullaniyorum
Wifi açık bırakırsam % 10 gidiyor. Wifi ve 3g kapalı ise % 2 falan eksiliyor sadece. Ayrıca cihaz bir yıllık ve hala bataryası ilk günkü kadar uzun gidiyor. Arada bir telefon kapanana kadar sarjinin bitmesini bekliyorum sonra şarj ediyorum belirgin kullanım süresi fark ediyor.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sanırım kimsede problem yok.Ayrıca ben Note 2 nin batarya performansından oldukça memnunum.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler fazla olacak ama ayni sorun yine oldu dun gece. % 100 sarj ile biraktim sabah % 90 di. Ayarlardan pil e girdim ve musicxmatch ve fobito uygulamalari pili en cok kullananlardi fakat ben yatmadan once hepsini kapatiyorum. Yinede bu ikisini sildim sorun çozulmustur değilmi?

thsndrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun son güncellemeden sonra meydana geldi.. telefonu resetleyip son güncellemeyi kurma sorun çözülüyo.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maalesef son güncellemeyi kurdum. Ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 telefonu açtığımda ilkten şuan indirilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor ne yapmam lazım ama bişey indirmeme rağmen

S

SDN Okuru aliço

SDN Okuru
Note 2 cihazımda ekran kilitliyken gelen aramalarda herhangi bir ses ve titreme olmuyor. Ekran açıkken herhangi bir problem yok. Telefonumun bütün ayarlarını kontrol ettim ama farklı bir durum da söz konusu değil. Yardımcı olursanız sevinirim.