Yardım 2.El Orijinal Dualshock v2 mi yoksa 1k civarı sifir gamepadmi

Bu konuyu okuyanlar

Rast--

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben 2.el dualshock v2 buldum orjinal olduğu baya belli gibi.Adam içini fln çekip atmış 800 tl ye anlaştık.Ama adama dedim batarya si ortalama kaç saat gidiyor adam bilmiyorum test etmedim ama orjinal bataryasi üzerinde dedi. Elinde 6-7 tane kol varmış böyle gamepad tarzı ürünler satıyor ancak ürün buyuk ihtimalle baya bi eski sanırsam. Hicbiryeri tamir görmemiş sıkıntısız çalışan dualshock v2 almakmi mantıklı yoksa monster pusat tarzı yeni sifir gamepadlar almakmi mantıklı? Pusat in sifiri ortalama 1 k civari ve direk kendi kablosuz usb aparatı fln var ancak üründe çok fazla ölü bölge vb olduğu kalitesiz olduğu söyleniyor.F710 vb gördüm ancak onlarda tip olarak cidden gözüme aşırı kötü geldi.Msi gc30 vb var ama onu alana kadar orjinal xbox kolu alın fln demisler o tafaftada fiyat baya bi artıyor.Kafam aşırı karıştı.Kablosuz olmasi benim için gerçekten güzel bir arti olur şuan ds2 yi almak istiyorum bataryasi her ne kadar bitikse bile kabloyla oynarım en azından orjinal kolum olur diyorum ama eski olduğu için de bi emin olamadım lütfen yardımcı olun ürünü pc de kullanicam bluetooth yok onada aparat gerekecek sanirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-18-11-46-48-201_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2023-12-18-11-46-48-201_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    33.1 KB · Görüntüleme: 32