note 10 plustan iphone 11 pro maxe geçilir mi?

_X_

Profesör
Arada donma yaşıyorum ve çok stabil değil ama kalem özelliğini de çok seviyorum. O yüzden kararsızım

Iki Telefon Arasinda Kiyas Yapmayacagim.

Yasadiginiz Sorunlar Yazilimsal ve Uygulama Bazinda Olan Sorunlar Oldugundan Bunlari Asabilirsiniz.
Bu Konuda Yardim Almak Icin Gerekli Bir Yerde Konu Acin Ilgili Arkadaslar Size Yardimci Olucaktir.
Sorunlar Cozmek Konusunda Tüm Hersey Yapilmasina Ragmen Sonucsuz Kalirsa O Zaman Degisim Konusunu Konusabiliriz. Fakat Su Asamada Sirf Bu Nedenlerden Dolayi Telefon Degistirmek Mantikli Degil.

Arada donma yaşıyorum ve çok stabil değil ama kalem özelliğini de çok seviyorum. O yüzden kararsızım
Cihazınızın stabil çalışması için animasyonları 0,5x yapmanızı tavsiye ederim.Birde cihazda yüklü gelen gereksiz programları devre dışı bırakın.Donma konusunda yedek alıp hard reset atmanızı tavsiye ederim.Note 10 plus güzel cihaz.Eğer androidi seviyorsanız sizi uzun yıllar götürebilecek bir cihaz.Düşündüğünüz 11 Pro Max de çok iyi bir cihaz.Eğer sürekli video çekip Instagram storiese atıyorsanız 11 Pro Max e geçebilirsiniz.İki cihazda kalite olarak çok iyi.

İki cihaz da kalite olarak çok iyi. Ama geçilir. Eğer performans istiyorsanız. IOS'un optimizasyonu ve stabilitesi çok daha iyi, bu yüzden de takılma ve donma neredeyse hiç yaşamıyorsunuz, Iphone kullanıcıları daha iyi bilir.
Ayrıca çok da akıcı. Eğer IOS işletim sistemine geçmek pek istemiyorsanız o zaman geçmeseniz de olur. Tabii bir de kamera var. Kamerası özellikle de videosu daha iyi 11 pro'da. Geçilebilir ama geçilmeye de bilir. Yani @Erenist2020'nin de dediği ayarlamaları yaparsanız bu sorunlar ortadan kalkacaktır. Ama eğer uğraşmak istemiyorsanız 11 pro modeline de geçebilirsiniz hiç bir sıkıntı olmaz.

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Donma mı ? Acaba sizin cihazınızda bir problem olabilir mi çünkü artık iyi orta segmnet cihazlar bile bu tarz sorunları yaşamıyor. Ben de S10 kullanıyorum ve Exynos, Snapdragon'dan iyi olmamasına rağmen hiç böyle bir sorun yaşamadım.
Stabililizasyonla alaklı sorununuz nedir ?