note 10 plustan iphone 11 pro maxe geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Arada donma yaşıyorum ve çok stabil değil ama kalem özelliğini de çok seviyorum. O yüzden kararsızım

Iki Telefon Arasinda Kiyas Yapmayacagim.

Yasadiginiz Sorunlar Yazilimsal ve Uygulama Bazinda Olan Sorunlar Oldugundan Bunlari Asabilirsiniz.
Bu Konuda Yardim Almak Icin Gerekli Bir Yerde Konu Acin Ilgili Arkadaslar Size Yardimci Olucaktir.
Sorunlar Cozmek Konusunda Tüm Hersey Yapilmasina Ragmen Sonucsuz Kalirsa O Zaman Degisim Konusunu Konusabiliriz. Fakat Su Asamada Sirf Bu Nedenlerden Dolayi Telefon Degistirmek Mantikli Degil.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arada donma yaşıyorum ve çok stabil değil ama kalem özelliğini de çok seviyorum. O yüzden kararsızım
Cihazınızın stabil çalışması için animasyonları 0,5x yapmanızı tavsiye ederim.Birde cihazda yüklü gelen gereksiz programları devre dışı bırakın.Donma konusunda yedek alıp hard reset atmanızı tavsiye ederim.Note 10 plus güzel cihaz.Eğer androidi seviyorsanız sizi uzun yıllar götürebilecek bir cihaz.Düşündüğünüz 11 Pro Max de çok iyi bir cihaz.Eğer sürekli video çekip Instagram storiese atıyorsanız 11 Pro Max e geçebilirsiniz.İki cihazda kalite olarak çok iyi.

Reaksiyon puanı
6,381
İki cihaz da kalite olarak çok iyi. Ama geçilir. Eğer performans istiyorsanız. IOS'un optimizasyonu ve stabilitesi çok daha iyi, bu yüzden de takılma ve donma neredeyse hiç yaşamıyorsunuz, Iphone kullanıcıları daha iyi bilir.
Ayrıca çok da akıcı. Eğer IOS işletim sistemine geçmek pek istemiyorsanız o zaman geçmeseniz de olur. Tabii bir de kamera var. Kamerası özellikle de videosu daha iyi 11 pro'da. Geçilebilir ama geçilmeye de bilir. Yani @Erenist2020'nin de dediği ayarlamaları yaparsanız bu sorunlar ortadan kalkacaktır. Ama eğer uğraşmak istemiyorsanız 11 pro modeline de geçebilirsiniz hiç bir sıkıntı olmaz.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Donma mı ? Acaba sizin cihazınızda bir problem olabilir mi çünkü artık iyi orta segmnet cihazlar bile bu tarz sorunları yaşamıyor. Ben de S10 kullanıyorum ve Exynos, Snapdragon'dan iyi olmamasına rağmen hiç böyle bir sorun yaşamadım.
Stabililizasyonla alaklı sorununuz nedir ?

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
note 10 plus kullanıyorum snapdragon işlemcili iPhone 11 pro ya geçmeyi düşünüyorum. Kararsız kaldım
bence note 10 plusı biraz daha kullan iphone 12 serisi gelince iphone 12 pro ya geçersin . İşte o zaman ancak geçmeye değer.Ama şu anda note 10 plusdan 11 pro max a geçilmez

Son mesajlar