Nokia Normandy'nin Detaylı Fotoğrafları

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
512 MB Ram Kötü.Windows Phone Değil ki Bu.Gerçi Bazı Arkadaşlar Diyordu 512 MB Android Nokia Nasıl Olacak,Görelim.Bence İşlemcisi'de Biraz Hayal Kırıklığı.Fiyatı 499 TL Olsun Alınır.

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim düşüncelerim:

Nokia'nın amacı zaten android üretmek değil, takılmalar yaşamayan bir asha serisi üretmek. Zira şimdiki asha serileri Java tabanlı olduğu için takılma ve kasma çok oluyor. Nokia da android tabanlı asha serisi çıkarmayı ve takılmayan basit bir sistem oluşturmayı planlıyor. Zaten android de bedava bir sistem olduğu için ek bir maliyet getirmeyecektir. Java yerine android tabanlı olan, takılmayan ancak özelleştirilemeyen bir alt seviye sistem. Samsung ve sony'nin akıllı saatlerinde kullandığı android tabanlı sistem gibi aynı. Google Play bile olmayacakmış habere göre. Sonuç bu çıkıyor.

Kırpılmış da olsa, androidli bir nokia göreceğimizi hiç tahmin etmezdim.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende bir an heyecanlanmıştım taki 512mb ram ile snapdragon 200'ü görene kadar:hammer:

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Şu kalitesiz gösteren parlak plastik yapısından bi vazgeçemedi gitti
Lumia 920de de aynısını yaptı :yes:
Hayır anlamadığım açık kaynak kodlu bir işletim sisteminde nasıl bu cihazı stabil tutacağı ?
Bu donanımla çok zor...
Lumia 1520'nin Android versiyonunu koy sat bakalım kalıyomu ortada Note3 ama yok klasik Nokia ( SÜRÜNDÜRCEK )

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ameliyat masasına yatırılmış gibi bir hali var :(

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Android Piyasasına Yeni Bir Çöp Daha Yerini Aldı

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Benim düşüncelerim:

Nokia'nın amacı zaten android üretmek değil, takılmalar yaşamayan bir asha serisi üretmek. Zira şimdiki asha serileri Java tabanlı olduğu için takılma ve kasma çok oluyor. Nokia da android tabanlı asha serisi çıkarmayı ve takılmayan basit bir sistem oluşturmayı planlıyor. Zaten android de bedava bir sistem olduğu için ek bir maliyet getirmeyecektir. Java yerine android tabanlı olan, takılmayan ancak özelleştirilemeyen bir alt seviye sistem. Samsung ve sony'nin akıllı saatlerinde kullandığı android tabanlı sistem gibi aynı. Google Play bile olmayacakmış habere göre. Sonuç bu çıkıyor.

eksi was here sen misin ?
Değilsen eğer senin yorumunu başkası kendi düşünceleri imiş gibi ekşi'ye yazmış.
Kanıt

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Benim düşüncelerim:

Aynen bence de takılmaları az olan bir asha üretmeye çalışmışlar ama bu ashadan daha fazla takılır gibi.