Haber 2023'te çıkması beklenen oyunlar!

Bu konuyu okuyanlar

Lessengine111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2023'te Muhtemel Çıkacak Dev Oyunlar

Oyun severler için heyecan verici bir yıl olan 2023, bir dizi büyük oyunun piyasaya sürülmesine ev sahipliği yapacak. İşte merakla beklenen oyunlardan bazıları:

1. "Elden Ring" - Elden Ring, FromSoftware ve yazar George R.R. Martin'in işbirliğiyle ortaya çıkan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Karanlık fantezi dünyasında geçen oyun, zorlu savaşlar, epik maceralar ve derin bir hikaye sunacak.

2. "Starfield" - Bethesda Game Studios'un uzun süredir beklenen bir projesi olan Starfield, bir uzay keşif oyunu olarak tanıtıldı. Oyuncular, tüm galaksiyi keşfedecek ve benzersiz maceralara atılacaklar.

3. "The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2" - Nintendo'nun sevilen serisi The Legend of Zelda'nın devam oyunu olan Breath of the Wild 2, orijinal oyunun devamı niteliğinde olacak. Büyüleyici bir açık dünya deneyimi sunan oyun, yeni bulmacalar, keşifler ve heyecan verici bir hikaye sunacak.

4. "God of War: Ragnarok" - 2018'de çıkan "God of War"un devam oyunu olan Ragnarok, efsanevi savaşçı Kratos'un Nordic mitolojisindeki maceralarını sürdürecek. Oyuncular, tanrılar ve yaratıklarla dolu bir dünyada savaşacak ve muhteşem bir hikayenin parçası olacaklar.

5. "Horizon Forbidden West" - İlk oyunda olduğu gibi, Horizon Forbidden West de post-apokaliptik bir dünyada geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Aloy adlı kahramanımız, yeni bölgeleri keşfedecek, yaratıklarla savaşacak ve büyüleyici bir hikaye boyunca ilerleyecektir.

6. "Grand Theft Auto VI" - Rockstar Games'in popüler açık dünya serisi Grand Theft Auto'nun son oyunu olan GTA VI, büyük bir beklentiye sahip. Oyuncular, geniş bir şehirde suç dünyasının içine dalacak, görevleri tamamlayacak ve kendi yolunu seçerek bir kariyer yapabilecekler.

7. "Final Fantasy XVI" - Uzun soluklu bir rol yapma oyunu serisi olan Final Fantasy'nin son oyunu olan Final Fantasy XVI, epik bir hikaye anlatımı, muhteşem grafikler ve sürükleyici bir oynanış sunacak. Fantastik bir dünyada geçen oyun, karakterlerin arasındaki derin ilişkileri ve büyüleyici bir evreni keşfedecek.
Bu sadece birkaç örnek olup, 2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenen daha birçok büyük oyun bulunmaktadır. Oyun severler için heyecan verici bir yıl olacağını söylemek yanlış olmaz. Her biri farklı türlerde oyun deneyimleri sunan bu oyunları takip etmek, oyun dünyasında güzel bir maceraya atılmak için harika bir fırsat olacak.

Lessengine111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ChatGPT'den alıyorsun madem önce oku sonra paylaş. Paylaştığın oyunlardan bazıları çıktı bile.
Zaten çıkması beklenenler dedim efendim, çoğunun çıktığını ben de biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ChatGPT'den alıyorsun madem önce oku sonra paylaş. Paylaştığın oyunlardan bazıları çıktı bile.
Tabii bir yandan da haklısınız, dün bu konu hakkında pek uğraşmadım kusura bakmayın

Son düzenleme:

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
Zaten çıkması beklenenler dedim efendim, çoğunun çıktığını ben de biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii bir yandan da haklısınız, dün bu konu hakkında pek uğraşmadım kusura bakmayın
Sana tavsiyem kopyala-yapıştır yapmadan önce bir kez oku sonra paylaş. İyi forumlar.

Son mesajlar