Nokia N9'a Günceleme Geldi

murat.saglam

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Nokia N9'a Günceleme Geldi

Nokia'nın MeeGo işletim sisteminin öldüğünü düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira Nokia N9'a gelen güncellemeyle MeeGo PR1.3 sürümüne yükseltildi ve 1000'den fazla yenilik içeriyor.

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokia Biraz Daha Kendini Zorlaması Gerek ki Eski Ününe Kavuşsun Ha Gayret.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Nokia Biraz Daha Kendini Zorlaması Gerek ki Eski Ününe Kavuşsun Ha Gayret.

Sanmıyorum artık Android ve IOS arayı açtı nokianın öyle birşey yapması lazımki kendi akıllı işletim sistemini yaratsın ama sanmıyorum şuan itibariyle nokia klasik telefon işleriyle ekmek kazanır gibi

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
meego'nun büyük potansiyeli var aslında. doğru düzgün bir tasarımla sunulsa android'e büyük bir rakip olabilir. ancak nokia ve intel tekelinde pek bir şansı yok. özellikle qt kullanıyor olması büyük avantaj sağlayabilirdi

[engin]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia'dan ayrılan meego ekibi jolla adında şirket kurdular ve "sailfish"kodlu arayüzüyle kasım ayı içinde ilk cıhazlarını tanıtmaları bekleniyor

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Nokia Artik ne yapsada Modifiyeli Sahin gibi Yapsada Yapmasada Ayni Kitleye sahip 55+ yas kitlesi

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çok güzel yapmışlar nokıa Ne yapsa size iyilik yapmış olmaz zatne ıphone 5 ten galaxy s3 ten bahsedersiniz ıphone 5s çıkar bu seferde ona geçersiniz. sanki ali ağaoglusunuz n9 un özellikleri kötümü 1gb ram var İşletim sistemi stabil olmasada yinede düşünmüşler bişeyler yapmışlar şahsne çok begenıyorum lumıalara çok benzıyor tasarımı