Nokia mı sony mi

D0ck434h3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar

iyi resim ceken kamera önemli 5mp yeter bana:clap:
ses konusunda tercihim cift haparlörlü olması mp3 dinlemek için. veya ses konusunda iyi bir tel
telefonun belleğide yüksek olursa iyi olur

nokia veya sony düşünüyorum.. nokia x7 tam bana göre ama okadar para vermek istemiyorum bir telefonada orta boyutta bir telefon olarak sizce ne almalıyım
en fazla 500 tl

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sony derim x7 ye boşuna para verme nokia nın devri kapandı

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bekle bence paranı biriktir , uzun bir süre seni idare edecek bir cihaz düşün Min. 1ghz almaya çalış . Piyasaya yeni çift işlemcili cihazlar çıkıyor Fiyatlar düşecek.

Şuan benimde ilgilendiğim birkaç cihaz var ,
İlk baktığım Huwaei X5 ideos oldu 800 Mhz F/p ürünü Ama arkadaş aldı internet tarayıcısını pek başarılı bulmadım Biraz kasıyor gibi ama fiyatına göre daha iyisini bulamazsn 540-640 TL arası

Daha sonra Sony Ericsson Xperia Neo V oldu Fiyatı çok uygun 750 TL , Sony Ericsson Xperia Neo 850TL . Her iki cihazın Tarayıcıları çok iyi , işlemcileri 1ghz Kameraları eşsiz ve piyasadaki en iyi perfomansı göstermekte. Alternatif olarak ,

Biraz daha araştırdım yaklaşık fiyatlarda LG Optimus Black var. Herkesin tavsiyesi ve gerçekten başarılı bir cihaz bunu almayı düşünüyordumki ,

Dün gece Samsung Glaksi W ye rastladım. 1,4 Ghz işlemci ve internet deneyimi muhtaşem , videosunu izledim Samsung S2 ile hemen hemen aynı performansı göstermekte fiyatı 750TL civarı biraz daha araştırıp almayı düşünüyorum.

D0ck434h3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony neo iyi gibi duruyor ses olayı nedir bu telefonda

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kesinlikle sony derim bende, sağlam vede kaliteli ürünleri var gerçekten ;) kafanda model olarak birşeyler var ise onlarıda belirt arasında seçim sunalım ;)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bir değişiklik yap ikisini de alma :p :D Bende ikisini kullandım en son artık lg optimus black aldım :) Bir tek denemediğim optimus 3d si kaldı :)

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
işte bu konuda ben bayağı bir düşünürüm... ikisi de çok kaliteli bence... çok zor geldi bu soru bana :)

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Zaten tek seçenek sunmuşsun arkadaşım :D o da sony ;)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bence sony: hem yeni çıkan bir çok model ınde Android var ayrıca sağlamlık konuşunda nokia ile baş a baş gidiyor ,kameraları kaç piksel olursa olsun hakkını veriyor uzun vadede kullanılacak telefon sony derim.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sony kamerada ve sistemde nokiayı tek geçer.
Hd kameralı Vivazı öneririm:)

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Sony öneririm.
Bende telefon almayı düşünüyorum Sony Ericsson Walkman Live de karar kıldım. Bir bak bu modele istediğin özellikleri karşılar. Vatanbilgisayar bazen fiyatını 600'e çekiyor. Acelen yoksa fiyatın düşmesini bekle.

D0ck434h3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Neo Alınır Gibi Duruyor, Lg Optimus Black Hakkında Bilgim Yok.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sony çok daha iyi yalnız sony lerin yaydığı radyasyon değeri çok yüksek göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.