Nokia Lumia 925 Video İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Nokia Lumia 925 Video İnceleme

Nokia'nın global pazar için çıkardığı Windows Phone işletim sistemini kullanan ilk alüminyum alaşımlı modeli Lumia 925'i test merkezimizde ağırladık.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
microsoft üst düzey lumiaları neden köşeli yapıyor anlamış değilim. nasıl bir pazarlama stratejisi yürütüyorlar aklım ermiyor. insan bir bakar "insanların tasarımını en çok beğendiği telefonların ortak özellikleri ne" diye. en başta gelen şey az miktarda yuvarlatılmış köşelerdir. hatta samsung keramet köşelerde sanıp s3 ve note 2 de köşeleri biraz fazla yumuşattı fakat s4 ve note 3'de bu düzelmiş görünüyor. nitekim s2 tasarımı genel anlamda beğenilen bir telefondu.

üstüne birde cırtlak renkli modelleri reklamlarda kullanıyorlar daha çok rahatsız ediyor. neyseki lumia 925'de tanıtım görselleri siyah ve beyaz ile hazırlanmış az da olsa şık görünüyor.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ziyaretçi 11.09.2013 19:19

32gb inda olduğunu ve vodafoneda satıldığını ekleyelim:)

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
microsoft üst düzey lumiaları neden köşeli yapıyor anlamış değilim. nasıl bir pazarlama stratejisi yürütüyorlar aklım ermiyor. insan bir bakar "insanların tasarımını en çok beğendiği telefonların ortak özellikleri ne" diye. en başta gelen şey az miktarda yuvarlatılmış köşelerdir. hatta samsung keramet köşelerde sanıp s3 ve note 2 de köşeleri biraz fazla yumuşattı fakat s4 ve note 3'de bu düzelmiş görünüyor. nitekim s2 tasarımı genel anlamda beğenilen bir telefondu.

üstüne birde cırtlak renkli modelleri reklamlarda kullanıyorlar daha çok rahatsız ediyor. neyseki lumia 925'de tanıtım görselleri siyah ve beyaz ile hazırlanmış az da olsa şık görünüyor.

Adam haklı beyler iphone o yüzden yumaşıtılmış kenarları daha köşeli hale getirdi zaten. Samaung alan tipine mi alıyor? Kağıtta yazan rakamlara kanıyor oooo 8çekirdekli işlemci 3gb ram vs. Hem zevkler ve renkler tartışılmaz köşeli tasarım benim için daha hoş