Neyi icat etmek isterdiniz ?

seciL

Dekan
Onursal Üye
Bilim Adamı Olsaydınız..., Neyi icat etmek isterdiniz ?
Yaratıcılıklarınızı icatlarınızı bekliyorum
Benin ilk aklıma gelen Sevgilimin yanına Işınlanma oldu :) :p ama devamı gelicek :)

dead_ghost

Profesör
senin ki istek ya icat değil aşıkmısın sen :p :)

misal içtiğinde yerçekimine karşı koyacağın bir sıvı icat etmek isterdim. kalıcı olmasın ama peterpan gibi olsun :} :}

hakan.daburda

Profesör
Kızların içinden geçenleri dinleten kulaklık yapmak isterdim(antenli mantenli) :D
hani filmi vardıya "Kadınlar ne ister" diye,bence kadınlar ne istediğini bilmiyo ;D ,o yüzden akıllarından geçen garip düşünceleri dinlemek isterdim :)

yer6

Profesör
dilediğimiz 3 şeyi yerine getirebilcek bi alet yapmak isterdim.
bu alete söyliyceğim ilk şeyde bana geri dönsün oldurdu(adı bende saklı). :(

DarkLady

Dekan
harcadıkça katlanarak artann paraaaa :p gerisi gelir zatenn,bu arada işe yarar icadlara sponsorda olucam ona göree:)

seciL

Dekan
Onursal Üye
yatağı otomatik toplayan robot :D masayı silip toplayan bulaşıkları kendi yerleştirip düğmesine kendi basan bulaşık makinesi :D aklımızdan geçen her yemeği yapabilen beyin okuyan mutfak robotu :D

olympuskiller

Profesör
Alaaddin'in sihirli lambası ama o zaman lamba benim adıma olması lazım, o kolay, bu lambadan çıkan cine sınırsız istek belirme aygıtı :p

seciL

Dekan
Onursal Üye
olympuskiller dogru diyorsun tesekkurler

bertan
Bilim adamı diyor, sen önce ... ol, sonra bilimle ugraşmaya başla, hadii terket topii..

Be5tE

Dekan
Sırf bana ve sevgilime özel ışınlanma :) İstediğim zamna herkesi dondurucam büllee sevgilimin yanına ışınlanacam :) :)

vacip42

Profesör
sınırsız enerji arad adusunuorum yapabilirmiyim diede zor :D almadan veren bi tek Allah var :) ama olsa cok ii olur

DaY_WalkeR

Profesör
Link'in dediği gibi bi zaman makinası olmasını isterdim. Birde kendime ait Ultra akıllı bir evim ve arabam olmasını isterdim. :D