Nexus 4 aldım.Çok mutluyum

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün itibari ilen nexus 4 ü arkadaş bir mağazanın müdürü olduğu için bana nexus 4 ü 800 tl ye aldırdı.Telefon hakkında soracağınız merak ettiğiniz ikilemede kaldığınız şeyler varsa size yardımcı olmaya çalışırım

eoktay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
var olmaz mı.Telefonunuz çaldığında cebinizde veya masaüstündeyse sesini duyabiliyomusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayırlı olsun arkadaşım. Çok güzel bir telefon almışsın. Güle güle kullan. Ben de bu ay yeni nexus tanıtılırsa onu alacağım.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Hayırlı olsun. Güzel fiyata almışsın. Ben de geçen hafta yurtdışı bir cihaz aldım. Soracakların varsa sen de sorabilirsin :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
800tlya mı vay anasını peki indirimsiz kaç tl idi ??
(bende almayı düşünüyorum uygunsa alırım)

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sorular olmaz mı @Xperia007 :D
Aşırı ısınma
Telefonla konuşurken cızırtı
Sallayınca kameradan ses gelmesi
Gibi sorunları var mı telefonun. Bir de seri numarası kaç kutunun üstünde yazıyor sanırım 302k 303k gibi :D
Bu sorularımı cevaplarsan çok memnun olurum şimdiden teşekkür ettim.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bende blackberry 9900 vardi satım iphone 4s 16 gb aldım kvk lı 1500 tl memnunum tlf dan

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Aşırı ısınma
Gibi sorunları var mı telefonun. Bir de seri numarası kaç kutunun üstünde yazıyor sanırım 302k 303k gibi :D

anakarttan dolayı ısınma var ama aşırı değil bence... telefonla konuşurken hafif bir cızırtı var konuşmaya kesinlikle engel ve dikkat dağıtıcı değil ama kronik bir sorun 10 cihazdan 9unda var maalesef... kameradan ses falan gelmiyor öyle sallayınca :) cihazın içinde bir sensörün hareket ettiği söylendi ama öyle çocuk oyuncağı değil cihaz sallayınca ses gelsin :)

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
anakarttan dolayı ısınma var ama aşırı değil bence... telefonla konuşurken hafif bir cızırtı var konuşmaya kesinlikle engel ve dikkat dağıtıcı değil ama kronik bir sorun 10 cihazdan 9unda var maalesef... kameradan ses falan gelmiyor öyle sallayınca :) cihazın içinde bir sensörün hareket ettiği söylendi ama öyle çocuk oyuncağı değil cihaz sallayınca ses gelsin :)

Teşekkür ettim. Bir de seri numarası kaç sizin cihazın öğrenebilir miyim :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
hayırlı olsun güle güle kullan Nexus4 ü ama nick ile bir uyumsuzluk olmuş :)

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
var olmaz mı.Telefonunuz çaldığında cebinizde veya masaüstündeyse sesini duyabiliyomusunuz?
:) Tabiki sesi gayet iyi.Çok rahat duyuluyor.Ses konusunda sıkıntı yok.Çok ta iyi ses kalitesi yok fakat kötü de değil.Şöyle diyim.10 üzerindem 7,5,8 gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hayırlı olsun. Güzel fiyata almışsın. Ben de geçen hafta yurtdışı bir cihaz aldım. Soracakların varsa sen de sorabilirsin :)
Saol.Sorunum olursa sorarım :)

800tlya mı vay anasını peki indirimsiz kaç tl idi ??
(bende almayı düşünüyorum uygunsa alırım)
1480 Tl idi.Teknosa gibi ünlü mağazalardan 50,100 tl pahalı aldığım yer. Tavsiye ederim S III e göre kat kat daha iyi bir cihaz.Arkadaşla kıyasladık benimkinde daha çabuk açılıyor uygulamalar felan

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aşırı ısınma
Ben ilk aldığım için 3,5 4 saat elimden düşmedi.ıIsınma olmadı Cızırtı,ses konusunda bir problem yok.
Sallayınca kameradan da ses felan gelmedi.303k ile başlıyor benimki

Ben bu gibi sorunları hiç yaşamadım

Saol

Daha iyisi sizin olsun arkadaşlar

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende dün aldım. 1200 tl. Başarı garantili 301k seri no ile başlıyor. Taş gibi cihaz

prince_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ürünü kullandım ve sattım, Üncelikle hayırlı olsun o fiyat çok ama çok güzel, kendi deneyimlerim çok güzel, artı paranodroid rom yüklersen çok güzel oluyor, cepte iken telefon sesi çoğu zaman duyulmuyor bence çok defa başım ağrıdı bundan dolayı, masa üstünde iken kamera alt tarafa geldiği durumlarda ses çoook azalıyor, çok seri ve akıcı telefon, android baz halinde olması güzelde ilerleyen zamanlarda sıkıyor, ekstra uygulamalar yükleyince de şarjı azalıyor, birde şu soft tuşlara hiç mi hiç alışamadım Samsung S3'e döndüm. tamamıyla kendi düşüncem yanlış anlamanı istemiyorum, güle güle kullan....

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün itibari ilen nexus 4 ü arkadaş bir mağazanın müdürü olduğu için bana nexus 4 ü 800 tl ye aldırdı.Telefon hakkında soracağınız merak ettiğiniz ikilemede kaldığınız şeyler varsa size yardımcı olmaya çalışırım

Soracağımız tek şey bizede 800 TL ye aldırabilirmisin? :D

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben ilk aldığım için 3,5 4 saat elimden düşmedi.ıIsınma olmadı Cızırtı,ses konusunda bir problem yok.
Sallayınca kameradan da ses felan gelmedi.303k ile başlıyor benimki

Hayırlı uğurlu olsun :)
Son olarak cihazın arkasında bunun gibi çıkıntılar var mı?

nippus_n4_neu-580x295.jpg

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok hocam ürün gerçekten 4 4lük.Bunun gibi ne iz var ne çıkıntı ne çürük

Güncel

Up.

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çok soru sordum kusura bakma ama ben de almayı düşünüyorum ondan :)
16gb sence yeterli mi hafıza olarak? Kaç gb boş yer kalıyor normalde 12 falan mı sistem alıyormuş birazını galiba?

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet bende de var. 12 gb boş alan ile geldi kalanı sistem kullanıyor.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
cihaz filan almadım, önümüzdeki 1-2 yıl daha almayı düşünmüyorum ama yinede sormak istediğiniz sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım :dil:

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncel

Arkadaşlar ne olduysa oldu Nexus 4 ü geri verdim arkadaşa.İlk haftalar çok iyidi sonra bozuldu.Çok sıkıldım.Eski gücü performansı kalmadı.Evde 1.sınıf laminanta düştü soyulmaya başladı.Ben atmadım.Bizim çocuk elinden düşürdü. Max 30 cm yükseklikti.İade ettim ve birdaha google ürünü olan nexus 4 almamaya .