New York’ta Beş Minare hangi kanalda?

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
New York'ta Beş Minare Turkmax'ta!

newyork5.jpg

Mahsun Kırmızıgül’ün hem senaryosunu yazdığı, hem yönettiği, hem de oyuncu olarak yer aldığı, başrollerini Haluk Bilginer, Mustafa Sandal, Gina Gershon, Robert Patrick ve Danny Glover’in paylaştığı 3,5 milyon sinema severle buluşan “New York’ta Beş Minare”, 2010 yılında gişede elde ettiği başarının ardından televizyonda ilk kez Turkmax’ta yayınlanıyor. Turkmax izleyicileri filmi Türkçe dublaj veya orijinal dil (altyazı) seçenekleri ile izleyebilecek.

Türkiye’deki birtakım kanlı terör eylemlerinin faillerinin, özellikle de onların liderleri olduğu varsayılan ‘Deccal’ kod adlı teröristin peşine düşen iki Türk polisi Fırat (Mahsun Kırmızıgül) ve Acar (Mustafa Sandal) bu uğurda kendilerini New York’ta bulurlar. Amerikan polisi, Fırat’ın yıllardır izini sürdüğü Hacı Gümüş’ü (Haluk Bilginer) tutuklamıştır. New York’tan Hacı Gümüş’ü almayı ve Türkiye’ye getirmeyi planlarlar fakat işler yolunda gitmez; Hacı Gümüş’ü ellerinden kaçırırlar. New York’ta, Fırat ve Acar (ve FBI) yeniden Hacı Gümüş’ün peşine düşer. New York’ta başlayan film Bitlis’e kadar sürer.

İlk yönetmenlik deneyimini “Beyaz Melek” ile yapan Mahsun Kırmızıgül ardından “Güneşi Gördüm” filmini çekerek beyaz perdede kalıcı olduğunu son filmi “New York’ta Beş Minare”ile gösterdi. Televizyonda ilk kez yayınlanacak olan “New York’ta Beş Minare” 6 Mayıs Cuma Günü saat 20.10’da orijinal dil ve Türkçe seçenekleri ile Turkmax’ta.

Digiturk

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Gişe rekoruna gider ama ben izlemem asla

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
İstediği kadar gitsin rekora, Recep İvedik 4 çıkınca koruyamaz yerini :) Bu arada bende izlemem büyük ihtimal. Öncekileride izlemedim...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Şu ana kadarki izlenme sayısını nereden öğrenebiliriz? Yani kaç kişi seyretti filmi?

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Türkmax'ta ne zaman yayınlacakmış, o konuda bir bilgi var mı?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Valla ben hem güneşi gördüm hem beyaz meleği. Şuana kadar izleyemedim ama Kurtlar vadisi filistin mutlaka geçer bu filmi de recep ivediği de

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Türkmax'ta ne zaman yayınlacakmış, o konuda bir bilgi var mı?
Filmlerin televizyonda yayınlanmaları için vizyondan çıkmış olması gerekir.

İlgiye göre vizyondan çıkış tarihleri uzar. Bu filmi izlemek için bayağı beklememiz lazım.

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
izlemeyenler çok şey kaçırır müthiş bir film herkes müthiş oynamış özellikle haluk bilginer

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu film vizyondan beklenenden önce kalkar gibime geliyor. Talep bitmeden yani..
Devamında TV de "malzemeden birşeyler alınmış olarak" yayınlanır.
Bu arada medyada beklenti pompalanır insanlara. "Tekrar sinemalarda olacak" gibi..
2. kez sinema faslı başlar.
Cila çekilir. (Eşrefpaşalılar da yapıldığı gibi)
Filmi izlemedim, boş vaktim olduğunda (film de vizyonda kalırsa) gitmeyi düşünüyorum.
Herkes farklı yorumlar yapsa da (Mahsun ve Musti'yi pek sevmesem de) bu filme gidilir.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
New York'ta Beş Minare Turkmax'ta!

newyork5.jpg

Mahsun Kırmızıgül’ün hem senaryosunu yazdığı, hem yönettiği, hem de oyuncu olarak yer aldığı, başrollerini Haluk Bilginer, Mustafa Sandal, Gina Gershon, Robert Patrick ve Danny Glover’in paylaştığı 3,5 milyon sinema severle buluşan “New York’ta Beş Minare”, 2010 yılında gişede elde ettiği başarının ardından televizyonda ilk kez Turkmax’ta yayınlanıyor. Turkmax izleyicileri filmi Türkçe dublaj veya orijinal dil (altyazı) seçenekleri ile izleyebilecek.

Türkiye’deki birtakım kanlı terör eylemlerinin faillerinin, özellikle de onların liderleri olduğu varsayılan ‘Deccal’ kod adlı teröristin peşine düşen iki Türk polisi Fırat (Mahsun Kırmızıgül) ve Acar (Mustafa Sandal) bu uğurda kendilerini New York’ta bulurlar. Amerikan polisi, Fırat’ın yıllardır izini sürdüğü Hacı Gümüş’ü (Haluk Bilginer) tutuklamıştır. New York’tan Hacı Gümüş’ü almayı ve Türkiye’ye getirmeyi planlarlar fakat işler yolunda gitmez; Hacı Gümüş’ü ellerinden kaçırırlar. New York’ta, Fırat ve Acar (ve FBI) yeniden Hacı Gümüş’ün peşine düşer. New York’ta başlayan film Bitlis’e kadar sürer.

İlk yönetmenlik deneyimini “Beyaz Melek” ile yapan Mahsun Kırmızıgül ardından “Güneşi Gördüm” filmini çekerek beyaz perdede kalıcı olduğunu son filmi “New York’ta Beş Minare”ile gösterdi. Televizyonda ilk kez yayınlanacak olan “New York’ta Beş Minare” 6 Mayıs Cuma Günü saat 20.10’da orijinal dil ve Türkçe seçenekleri ile Turkmax’ta.

Digiturk

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Film güzeldi....Recep ivedik sadece kameraya dönüp şahsınıza argo kelimeler kullansa eminim rekor kırar yine.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği ve gişe rekorları kıran New York'ta Beş Minare ilk kez hangi televizyon kanalında yayınlanacak?

a68_88eaa.jpg

Yönetmenliğini ve senaristliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı 2010 yapımı New York’ta Beş Minare televizyonda ilk kez atv ekranlarında olacak.

Filmin başrollerinde Hacı Gümüş rolüyle Haluk Bilginer, Fırat rolüyle Mahsun Kırmızıgül, Acar rolüyle Mustafa Sandal, Becker rolüyle Robert Patrick, Maria rolüyle Gina Gershon ve Marcus rolüyle Danny Glover yer aldı. Gösterime girdiği ilk üç günde 703.330 kişi tarafından seyredilerek açılış yapan New York’ta Beş Minare, "En iyi açılış gişeleri" sıralamasında da 7. oldu.

New York’ta Beş Minare 9 Ekim Pazar günü saat 20.00’de atv’de yayınlanacak.

MEDYARADAR/ÖZEL