Vezir Parmağı Filmi | Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Vezir Parmağı Filmi 2017

Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi Vezir Parmağı ile geliyor

Son olarak Mucize filmini yöneten Mahsun Kırmızıgül, komedi yönü de olan bir drama imza atacağı yeni filmi Vezir Parmağı ile geliyor.

Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York’ta Beş Minare veMucize gibi filmleriyle dram ağırlıklı yapımlara imza atanMahsun Kırmızıgül, yeni filmi Vezir Parmağı ile bu kez komedi yönü de olan bir yapımla geliyor. Son olarak Mucize'yi kotaran yönetmenin yeni filminin çekimleri kısa süre içerisinde başlayacak.

NewsItem_636087608783397439.jpg

Kırmızıgül’ün bir buçuk yılda kaleme aldığı senaryo, bu kez kadın hikâyeleri etrafında dönüyor. Konusu henüz açıklanmayan filmin geniş oyuncu kadrosunda ise Gülben Ergen, Yasemin Yalçın, Ece Uslu, Suna Selen ve Meral Çetinkaya gibi isimler yer alacak. Çekimlerinin beş hafta sürmesi planlanan filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil. boxofficeturkiye.com

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Mahsun Kırmızıgül'e gişe şoku!

Mahsun Kırmızıgül'ün 400 sinema salonunda gösterime giren son filmi Vezir Parmağı, gişede büyük hüsran yaşadı.

Mahsun Kırmızıgül'ün komedi türünde olan Vezir Parmağı filmini, 3 günde 242 bin kişi izledi ve gişede hayal kırıklığı yaşattı.

Daha önce dram türünde film yapan Kırmızıgül, bu sefer komedi tarzında bir film çekti fakat film gişede beklenen ilgiyi görmedi.

upload_2017-1-31_15-57-3.png

Vezir Parmağı en çok izlenenler filmler arasında Ata Demirer'in 'Olanlar Oldu' ve çizgi animasyon filmi Moano'nun ardından üçüncü oldu.

Kaynak : Mahsun Kırmızıgül'e gişe şoku!

baltincelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kadar değerli ünlülerin yer aldığı kültür düzeyi düşük bu filmde rol almalarına şaşırdım söylicek başka bir laf bulamıyorum. ..