Oyun Need for Speed Hot Pursuit Remastered'ın Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

EmreAladag32

Doçent
Keşke Underground ve MW serisini remastered yapsalardı, mevcut oyundan şaşmadan sadece grafikleri gelişecekti efsane olurdu
Rockstar Games'ten Max Payne 1 ve 2 Remastered bekliyorum yaparlar mı acaba

Mikail_Ebrinç

Profesör
Hadi 1998 de cikani remake yaptınız oyun tutmadı lan neden tutmayan oyunun remastered yapıyorsun be? Herşeyi geçtim oyun remastered bile edilememiş 1 2 cila at bitti bunu remastered? Crysis remastered a bak taş dı kaya oldu oyun maşallah Valla demedi demeyin 2012 deki most wanted remastered olarak gelcek

KimBuGamzeli

Profesör
Hadi 1998 de cikani remake yaptınız oyun tutmadı lan neden tutmayan oyunun remastered yapıyorsun be? Herşeyi geçtim oyun remastered bile edilememiş 1 2 cila at bitti bunu remastered? Crysis remastered a bak taş dı kaya oldu oyun maşallah Valla demedi demeyin 2012 deki most wanted remastered olarak gelcek

Onun grafikleri hala güzel sanmıyorum öyle bir iş yapacaklarını. Ama optimizasyonu çöp o konuda geliştirme yaparlarsa güzel olur.

Kırrık67

Doçent
Nfs'nin amacı yarışmak yarışı kazanmak polislerin peşimizden gelmesi yıllardır olmayan yeni özelliklerin gelmesi lazım konu dışına çıkmadan farklı görevler felan.
oyunun temel mantığını bozarız diye hiçbir şeyi değiştirmiyorlar bence de yapılması lazım bunların biz need for speedi bu yüzden seviyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

abilerim biz değil miyiz cs go da fps artsın diye grafikleri en aşağıya çeken grafik önemli değil bence oyunun oynanışı önemli bir gün dünyanın en kötü oyununu da oynasanız diyebilirsiniz ki oyun çok güzelmiş beni sardı ama gidip nfs hp remastered(sözde yanlış anlamayalım lütfen)bu ne oğlum ben cidden bu oyuna mı verdim onca parayı dersiniz.

Son düzenleme:

darkstar

Profesör
Valla eski ilgiyi göreceğini sanmam, artık devir değişti milet oyunları telefonda oynuyor.
Millet deli gibi Asphalt 9 oynuyor onun yanında Asphalt 8 ve Need For Spped No Limits oynayan da çok.

Kırrık67

Doçent
oyunun 2010 sürümünün maximum çözünürlüğü kaç?
belki onu arttırmışlardır?
full hd iken 4k veya 8k olmuş olabilir mi?