SDN Neden sevgiliniz yok?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
bikere sanaldan sevgili yaptım kızın abisi benden küçük çıktı ondan sonra bulaşmadım

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Çok bağlanmaktan korkuyorum, sevdiğim kişiyi tam tanıyamamış olmaktan korkuyorum, beni değil ilgimi sevmesinden korkuyorum. Ne tür ergenlik tribindeyim bilmiyorum ama nedense son zamananlarda çok kaygılıyım, duygularımı ifade etmek çok zor.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Benim sevgilimin olmamasının nedeni; dinibütün, keko olmadığım için ve tipim 9/10 olduğu için.

Benim okulumdaki bütün kızların sevgilisi keko.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Ne gerek var ki? Kendi kendimize yaşıyoruz. Rahatımızı bozmamıza gerek yok. Sevgili yok dırdır yok. Ayrıca bir erkek olarak az konuşan bir kız daha görmedim.

Bir de sevgili denince aklıma para harcayan ve harcanan kişi ve alınan harçlığı bir günde bitirmek geliyor.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Benim okulumdaki bütün kızların sevgilisi keko.
Senin okulun sorunlu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gerek var ki? Kendi kendimize yaşıyoruz. Rahatımızı bozmamıza gerek yok. Sevgili yok dırdır yok. Ayrıca bir erkek olarak az konuşan bir kız daha görmedim.

Bir de sevgili denince aklıma para harcayan ve harcanan kişi ve alınan harçlığı bir günde bitirmek geliyor.
Boş yazı...

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Genellemeler ve tecrubesiz kulaktan dolma şeyler ile dolu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir ömür onla yaşamak ve hayat arkadaşı olmak için?

Sevgili olabilir ama bunu yasamak icin ana amac gorenleri ve hayatinin merkezine koyanlari anlamiyorum sadece. Sevgilisi yoksa kendini eksik veya kotu goren cok kisi var. Ben hayatimi kendi hedeflerim dogrultusunda yasarim o yolda karsima kafama uyan birisi cikarsa neden olmasin zaten. Bir de en azindan 20'li yaslara kadar olusan sevgililiklerin bir omur yasamak ve hayat arkadasi olmayi amacladigin sanmiyorum.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Neymiş efendim neden sabah günaydın yazmamışım.
Bilader bir sal Allah aşkına dedim bıraktım. ?
@Herobrine Aynı neden. ?
Kendisiyle ben normalde arkadaştım, sonra bir anda beni okul çıkışında tuttu ve açıldı. Neye uğradığımı şaşırıp kabul etmek gibi bir hata yaptım. Kendisi benim odun olduğumu bilmiyordu. Onun sayesinde görüldü atmanın "ayıp" bir şey olduğunu öğrendim. O bir şeyler yazıyordu bende görüldü atıyordum meğersem görüldü atmak kötü bir anlama çıkıyormuş. Aramızda "ha belki düzelir" diye soğuk bir şekilde geçen 4 ayın sonunda ayrıldık. Çok daha iyi oldu. Bir insan gece yatmadan önce "seni seviyorum" yazmadığı için trip yer mi yahu. Her akşam buna alarm mı kurayım ben?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
@Herobrine Aynı neden. ?
Kendisiyle ben normalde arkadaştım, sonra bir anda beni okul çıkışında tuttu ve açıldı. Neye uğradığımı şaşırıp kabul etmek gibi bir hata yaptım. Kendisi benim odun olduğumu bilmiyordu. Onun sayesinde görüldü atmanın "ayıp" bir şey olduğunu öğrendim. O bir şeyler yazıyordu bende görüldü atıyordum meğersem görüldü atmak kötü bir anlama çıkıyormuş. Aramızda "ha belki düzelir" diye soğuk bir şekilde geçen 4 ayın sonunda ayrıldık. Çok daha iyi oldu. Bir insan gece yatmadan önce "seni seviyorum" yazmadığı için trip yer mi yahu. Her akşam buna alarm mı kurayım ben?
Görüldüde atmazsın ama yav. ?
Romantik adamdım edecek iltifat kalmayınca ayrılma kararı aldım. ?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Görüldüde atmazsın ama yav. ?
Romantik adamdım edecek iltifat kalmayınca ayrılma kararı aldım. ?
Ya ama şimdi insan bilgisayar bağımlısı bir mağara adamına açılmaz ki. Ben rekabetçi atıyorum ikide bir mesaj atıyor dönmeyince trip atıyor. Yav ben takımda 7 kuşak önceki sülaleme söven toxicle mi uğraşayım yoksa sana mı döneyim. Neyse bana en azından görüldü atmanın ayıp olduğunu öğretti. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...