Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
1606567421742.png

Mesajı da bu galiba.

Mehmet Zahir Dağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konumu okuyan tüm saygı değer hocalarıma teşekkür ederek başlıyorum..

Öncelikle herkese merhaba , 7 günlük bir ban almıştım ve bu gerçekten son zamanlarda beni üzen durumlardan birisi oldu. Öncelikle foruma gelme amacım öğrenmek , öğrendiğimi öğretmek .. Faydalı olmaktı :( Küfür konusundaki açıklamamı profilime yaptım. İçinizden birinize hatam olduysa affedin.. Ban sürecimde aldığım yorumlarla sdn forumda resmen istenmediğimin farkına vardım. Bu konuda bazı ssleri koyacağım. Bu nedenle forumu bırakmayı düşünüyorum.

Hakkınızı Helal Edin..
aaaa az önce konuşmuştuk hakkın helal olsun ama gitme

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Neden Atatürk'ü sadece din ve içkiden yargılıyorlar diye düşündünüz mü? Çünkü başka kozları yok. Onlara göre ülkeyi kurtaran kişi Müslüman olmalı.

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Neden Atatürk'ü sadece din ve içkiden yargılıyorlar diye düşündünüz mü? Çünkü başka kozları yok. Onlara göre ülkeyi kurtaran kişi Müslüman ve Türk olmalı.
Bu ülkenin belki de yarısından fazlası Türk değil. Kürdü, Çerkesi, Lazı, göçmeni çok var. Önemli olan ne olduğun değil, ne hissettiğindir. Ben Çerkesim diye o zaman kendimi Türk olarak görmeyeyim böyle bir saçmalık yok.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bu ülkenin belki de yarısından fazlası Türk değil. Kürdü, Çerkesi, Lazı, göçmeni çok var. Önemli olan ne olduğun değil, ne hissettiğindir. Ben Çerkesim diye o zaman kendimi Türk olarak görmeyeyim böyle bir saçmalık yok.
Yanlış anladın. Atatürk'e "Yunan birisi bizim Ata'mız olamaz." diyen birisini gördüm :) O yüzden öyle yazdım :D

Reaksiyon puanı
109
tamamda nurdisina çocuğun atatürke küfretmesi saçma diye belirtti zaten sadece atatürkü sevmemesi yüzünden dışlanmasına kızmasına haklı dedi .. ama yanlış anlaşıldı

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,105

Öncelikle herkese merhaba , 7 günlük bir ban almıştım ve bu gerçekten son zamanlarda beni üzen durumlardan birisi oldu. Öncelikle foruma gelme amacım öğrenmek , öğrendiğimi öğretmek .. Faydalı olmaktı :( Küfür konusundaki açıklamamı profilime yaptım. İçinizden birinize hatam olduysa affedin.. Ban sürecimde aldığım yorumlarla sdn forumda resmen istenmediğimin farkına vardım. Bu konuda bazı ssleri koyacağım. Bu nedenle forumu bırakmayı düşünüyorum.

Hakkınızı Helal Edin..
Bay bay , görüşmemek üzere.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
altınada ama atatürke hakaret etmesi saçma dedi sadece yarısınızı okumuşsunuz çocuğun öfkelenmesine haklı dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok yakın bir arkadaşıyım
Banlanmışsın. :D

Nurdisina'nın multisiymiş. :D

Adsız.png

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200

Hakkınızı Helal Edin..
Sen Atatürk karsitiyim diyen kisi değil miydin?

Ceza alman tam isabet olmuş, senin gibiler nefes almayı bile haketmiyor kanimca.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Hakkınızı Helal Edin..
Ben, Atatürk e düşman, eşcinsellim diye her yerde övünen kişilere helal etmiyorum.