Ne Oynuyorsunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

crow88

Dekan
Kardeşim War thunder oynarsan oyundan doyamazsın emin gibiyim. Uçak simulatörü dediysen War Thunder diğer oyunlara ders verir.
war thunderi 3 seneden fazla oynadım oynadım,crow88 olarak,daha çok bombardıman uçaklarını kullanmayı seviyorum,ama son zamanlarda oyunda oynarken aşırı derecede ,şu an aklıma gelmedi ama uçaklar manyak gibi sallanmaları başladı,ayrıca güncellemeleriyle oyun bende 20-23 gb bulunca silmek zorunda kaldım

_Zaur_

Profesör
war thunderi 3 seneden fazla oynadım oynadım,crow88 olarak,daha çok bombardıman uçaklarını kullanmayı seviyorum,ama son zamanlarda oyunda oynarken aşırı derecede ,şu an aklıma gelmedi ama uçaklar manyak gibi sallanmaları başladı,ayrıca güncellemeleriyle oyun bende 20-23 gb bulunca silmek zorunda kaldım
Aynı ben yahu. Pek oynamayınca Güncelleme üstüne güncelleme gelince oyun boyutu 30 lara dayanıyordu. Bende sildim boyutuna göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oooo hayırlı olsun ağabey. 100`e Kaç litre yiyor bu makine? :D

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Bu arada ben de eskiden ets 1 ve ets 2 oynayabiliyordum ama şimdi açmaya çalışınca ets 1'de görüntü yok ses var ets 2 ise appcrash hatası veriyor.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
oyunu bilgisayardan tamamen sil,temizleyebiliyorsan regedit içindende sil,belgelerim dahil,yeniden kur,dosyalar karışmış olabilir,ayrıca system içinde klasörleri de temizle,kısaca kırıntı kalmasın
Aynen öyle de yaptım bulabildiğim heryerden sildim neredeyse format atacaktım ama hayla açılmıyor ets 1 ve demo olanı.

stat counter