nasıl meşhur olurum ?

Bu konuyu okuyanlar

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hepimizin bildiği gibi sosyal medyada tanınmış olan insanlar filan var mavi tik olsun takipçi sayıları olsun dışarıda görmüş oldukları ilgi gibi . peki biz nasıl insanlar tarafından tanınırız veya meşhur oluruz. bu arada sınavlara çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Faydalı işler ile uğraş kardeşim. Bunlar boş işler, boşver gitsin.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Kendini gazetelere ve Tv'lere ihbar et ve sonra çıplak soyunup, okula öyle git. Aynı akşam meşhursun.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
İnsanlık için faydalı birşey icat et

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
hepimizin bildiği gibi sosyal medyada tanınmış olan insanlar filan var mavi tik olsun takipçi sayıları olsun dışarıda görmüş oldukları ilgi gibi . peki biz nasıl insanlar tarafından tanınırız veya meşhur oluruz. bu arada sınavlara çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum.
Fenomen olmayı hedefleyeceğine güzel bir meslek sahibi ol? Belki insanlar seni öyle Tanır (yani yaptığın kaliteli işle)

Reaksiyon puanı
76
Sakıp Sabancı, Vehbi Koç, Ahmet Nazif Zorlu, vb. çok ünlü bir iş adamı olarak tanınmak çok daha iyisidir.
Bir "kahraman" olarak tanınma yolu da yine başka bir seçenek olarak yine vardır, ancak kahramanların büyük çoğunluğu hayatlarını hiçe saydığından, çoğu zaman kendi hayatlarını da kaybediyor, bunu göz önüne alabilmek ve cesaretle, imanla sonunu düşünmeden bunu göğüsleyebilmek gereklidir. "15 Temmuz Destanı" nda, şehitler köprüsü' nde, askerlerin yaylım ateşiyle şehit olan baba-oğul siviller (Erol & Abdullah Tayyip Orçok) gibi, şehit olup, anıt mezarı yapılan astsubay Ömer Halis Demir gibi. 15 temmuz'un yakın arefesinde üzerinde yaşadığımız bu güzel vatan için, gözünü bile kırpmadan şehit olan 251 şehidimizi hasretle ve büyük bir saygıyla anıyoruz. Kolay gelsin.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Üzgünüm dostum.. Dünya ya kadın olarak gelebilseydin belki bir ihtimal sosyal medya da ünlü olabilirdin. Kaderine küs

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Trende 24 saat geçirmek diye video yap.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Mentos yut ve direk Kola iç... videoya çek. İlk ben beğenirim.?

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Kısacası absürt ve kendini küçük düşürebilecek bir şey yap

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Okuluna ve işine sıkı tutun. Bulunduğumuz dönem gerçekten çok kötü. Fenomen olmayı bırak. Derslerine çalış iyi bi meslek sahibi ol. Gereken ilgiyi görürsün.

BestOfNayzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
yayin yapa bilirsin bir cok platform var hemde yayin yapmak bence baya eylenceli sey

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Paran olursa meşhur edebilirsin kendini.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Popüler olanların hayatlarına baktığımızda genelde bunların yakınları da popüler oluyor. Hepsi öyledir demiyorum ama böyle bir faktör de var. Mesela kuzeni var diyelim, o da popüler birisi oluyor. Akrabası, ailesi elit olanların da popüler olma ihtimali yüksek. Instagram'da taş gibi kızlara denk geliyorum, sonra da "bunlar nerde yaşıyor anasını satayım?" diye soruyorum kendi kendime. Çünkü öyle kızlarla hiç aynı çevrede bulunmadım bugüne kadar. Mesela öyle bir kız benim kuzenim bile olsa çok şey değişirdi. Yani YouTube, Instagram gibi bir platformda varlık sürdürecekseniz çevrenizin elitliğe yakın olması çok fayda sağlar. TikTok'ta varoşlara hitap edecekseniz varoşluk işinizi görecektir ama.