nasıl meşhur olurum ?

Ecomanya

Profesör
Okuluna ve işine sıkı tutun. Bulunduğumuz dönem gerçekten çok kötü. Fenomen olmayı bırak. Derslerine çalış iyi bi meslek sahibi ol. Gereken ilgiyi görürsün.

Sibraius

Profesör
hepimizin bildiği gibi sosyal medyada tanınmış olan insanlar filan var mavi tik olsun takipçi sayıları olsun dışarıda görmüş oldukları ilgi gibi . peki biz nasıl insanlar tarafından tanınırız veya meşhur oluruz. bu arada sınavlara çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum.
Paran olursa meşhur edebilirsin kendini.

Popüler olanların hayatlarına baktığımızda genelde bunların yakınları da popüler oluyor. Hepsi öyledir demiyorum ama böyle bir faktör de var. Mesela kuzeni var diyelim, o da popüler birisi oluyor. Akrabası, ailesi elit olanların da popüler olma ihtimali yüksek. Instagram'da taş gibi kızlara denk geliyorum, sonra da "bunlar nerde yaşıyor anasını satayım?" diye soruyorum kendi kendime. Çünkü öyle kızlarla hiç aynı çevrede bulunmadım bugüne kadar. Mesela öyle bir kız benim kuzenim bile olsa çok şey değişirdi. Yani YouTube, Instagram gibi bir platformda varlık sürdürecekseniz çevrenizin elitliğe yakın olması çok fayda sağlar. TikTok'ta varoşlara hitap edecekseniz varoşluk işinizi görecektir ama.