nasıl meşhur olurum ?

cebbar21

Öğrenci
hepimizin bildiği gibi sosyal medyada tanınmış olan insanlar filan var mavi tik olsun takipçi sayıları olsun dışarıda görmüş oldukları ilgi gibi . peki biz nasıl insanlar tarafından tanınırız veya meşhur oluruz. bu arada sınavlara çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum.

İlprohan

Doçent
Cezalı
hepimizin bildiği gibi sosyal medyada tanınmış olan insanlar filan var mavi tik olsun takipçi sayıları olsun dışarıda görmüş oldukları ilgi gibi . peki biz nasıl insanlar tarafından tanınırız veya meşhur oluruz. bu arada sınavlara çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum.
Fenomen olmayı hedefleyeceğine güzel bir meslek sahibi ol👍 Belki insanlar seni öyle Tanır (yani yaptığın kaliteli işle)

Sakıp Sabancı, Vehbi Koç, Ahmet Nazif Zorlu, vb. çok ünlü bir iş adamı olarak tanınmak çok daha iyisidir.
Bir "kahraman" olarak tanınma yolu da yine başka bir seçenek olarak yine vardır, ancak kahramanların büyük çoğunluğu hayatlarını hiçe saydığından, çoğu zaman kendi hayatlarını da kaybediyor, bunu göz önüne alabilmek ve cesaretle, imanla sonunu düşünmeden bunu göğüsleyebilmek gereklidir. "15 Temmuz Destanı" nda, şehitler köprüsü' nde, askerlerin yaylım ateşiyle şehit olan baba-oğul siviller (Erol & Abdullah Tayyip Orçok) gibi, şehit olup, anıt mezarı yapılan astsubay Ömer Halis Demir gibi. 15 temmuz'un yakın arefesinde üzerinde yaşadığımız bu güzel vatan için, gözünü bile kırpmadan şehit olan 251 şehidimizi hasretle ve büyük bir saygıyla anıyoruz. Kolay gelsin.

EtiJhin

Asistan
Trende 24 saat geçirmek diye video yap.