Müzikten Sesi Ayırma [ResimLi Anlatım]

Bu konuyu okuyanlar

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Müzikten sesi ayırmak la isimlendirilen bu işlemi yapmak o kadar da kolay değil. Bu işlemi yapabilen tam olarak bir program yoktur. Onuda geçtim adobe audation ile yapıldığını idda edenler var :) Bu kesinlikle olmaz ve parçaya çok zarar verir. Yapılsa dahi parçada derman kalmaz :)

+ Bu programla mix mastering yapabilirsiniz, kasetcilikte kullanabilirsiniz. Mono olan bir parçayı stereo ya çevirebilirsiniz. Birçok şey yapılabilir amatörler için :) Fakat ben artık cubase ile düşüp kalkıyorum :)
remake felan olur ama buşekilde hayır haklısınız

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Müzikten sesi ayırmak la isimlendirilen bu işlemi yapmak o kadar da kolay değil. Bu işlemi yapabilen tam olarak bir program yoktur. Onuda geçtim adobe audation ile yapıldığını idda edenler var :) Bu kesinlikle olmaz ve parçaya çok zarar verir. Yapılsa dahi parçada derman kalmaz :)

+ Bu programla mix mastering yapabilirsiniz, kasetcilikte kullanabilirsiniz. Mono olan bir parçayı stereo ya çevirebilirsiniz. Birçok şey yapılabilir amatörler için :) Fakat ben artık cubase ile düşüp kalkıyorum :)
remake felan olur ama buşekilde hayır haklısınız

Mislinat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanki çalıntı gibi, fontu kaymış başka bir siteden kopya edilmiş gibi duruyor. Çünkü Ş yerine dolar işareti koymuş arkadaş. Neyse yinede sağolsun

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hocam teşekkürler. Dediklerini 8 yıl sonra yaptım ve sonuç çok başarılı. Adobenin bu programı efsane bir şeymiş. Adamın dibisin.