Müzik açıp ekranı kapattığımda ses kesiliyor

jeanfein

Öğrenci
30 Aralık 2022
6
0
1
21
Redmi Note 11 Pro telefonumda Spotify'dan müzik açıp ekranı kapattığım zaman ses önce kesilip tamamen gidiyor, ekrana dokunduğumda veya telefonu açtığımda geri geliyor ancak bir süre sonra yeniden gidiyor. İki kere uğraştıktan sonra telefondaki bütün sesler gitti, yeniden başlatınca tüm sesler geri geldi ama sorun devam etti. Kulaklıkla dinlediğimde kesilme olmuyor, seslerde sıkıntı olmuyor, bildirimlerle ilgili internette bulabildiğim her şeye baktım, Spotify'ı silip tekrar yükledim, YT Premium ile de aynı şey oluyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

serj

Profesör
27 Ağustos 2019
1,750
3
2,944
358
24
Uygulamanın arka planda çalışması ile alakalı ayarları kurcalayın, büyük ihtimalle problemi orası çıkarıyor.

jeanfein

Öğrenci
30 Aralık 2022
6
0
1
21
Uygulamanın arka planda çalışması ile alakalı ayarları kurcalayın, büyük ihtimalle problemi orası çıkarıyor.
Bildirimler, arka plan, pil tasarrufu falan her şeye baktım yine de çözülmedi. Ses sürücüleriyle ilgilidir diye düşünüyordum ama bir süre sonra düzeldi. Donanım ile ilgili bir şey olmasından korkuyorum.

hakanyargici

Profesör
7 Ekim 2022
1,425
6
959
293
23
Bildirimler, arka plan, pil tasarrufu falan her şeye baktım yine de çözülmedi. Ses sürücüleriyle ilgilidir diye düşünüyordum ama bir süre sonra düzeldi. Donanım ile ilgili bir şey olmasından korkuyorum.
Bu tarz durumların donanım ile alakası olması çok düşük bir ihtimal oluyor. Donanım tarafında çalışan fiziksel bir bileşen olmadığı için korkmanızı gerektiricek bir durum yok.

jeanfein

Öğrenci
30 Aralık 2022
6
0
1
21
Bu tarz durumların donanım ile alakası olması çok düşük bir ihtimal oluyor. Donanım tarafında çalışan fiziksel bir bileşen olmadığı için korkmanızı gerektiricek bir durum yok.
Cevabınız için çok teşekkürler. Ekranı kapattığımda müzik aniden duruyor olsa, yani uygulama durdursa endişe verici bir durum olmayacaktı ama müziğin sesi birkaç kez kesilip düzeldikten sonra tamamen duruyor ve bunu birkaç kez yapınca telefondaki tüm sesler gidiyor. Problem ne olabilir acaba?

jeanfein

Öğrenci
30 Aralık 2022
6
0
1
21
Uygulama güncelmi? Hileli vs mi? Silip yüklemeyi denediniz
İkisi de Premium aboneliğini aldığim uygulamalar, silip yüklediğimi yazdım. Uygulamayla ilgili değil, normal müzik uygulamasını kullandığımda da oluyor, müzik durmuyor görünüyor zaten arka planda.

Alanur Erdemir

Cezalı
Cezalı
17 Şubat 2021
10,777
132
19,149
8,557
İkisi de Premium aboneliğini aldığim uygulamalar, silip yüklediğimi yazdım. Uygulamayla ilgili değil, normal müzik uygulamasını kullandığımda da oluyor, müzik durmuyor görünüyor zaten arka planda.
Düşük güç modunda falanmı kullanıyorsunuz belki oyüzden arkada açmıyordur?

jeanfein

Öğrenci
30 Aralık 2022
6
0
1
21
Düşük güç modunda falanmı kullanıyorsunuz belki oyüzden arkada açmıyordur?
Her ayara baktım, zaten müzik durmuyor, ekranı açtığımda hâlâ devam ediyor görünüyor ve ses geliyor, tekrar yaptığımda telefondaki her ses, zil sesi, alarm dahil gidiyor, yeniden başlatınca düzeliyor. Zaten düzeldi şu an ama nedenini merak ediyorum.