Msn şifresi

Bu konuyu okuyanlar

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaslar basliktada yazdigim uzere bir sorunum var fakat lutfen beni ayiplamayin. yillardir bu forumu takip ederim, mesaj sayim azdir ama isten gucten dolayidir. Sorunuma gelince uzun suredir devam eden bir iliskim var fakat son zamanlarda bayan arkadasimin internet dunyasindaki tavirlarindaki gariplikler dikkatimi cekti. Normalde yanimdayken gerek cep mesajlari gerek baska seyler olsun hic suphe uayndirmiyor ama internetteki bazi tavirlari oldukca dikkatimi cekti, en basitinden gec bir saatte nette oldugu halde nette olmadigi seklinde soyledi ama yalanini ortaya cikardim. Ozur falan diledi abuk subuk aciklamalar yapti vs bende onem vermemis gibi davrandim ama aklimada takildi.. aradan 1-2 ay gecti ve artik icime kurt dustu, kesinlikle msnde yada face'de birseyler donuyor. Simdiye kadar birbirimizden bu konularda hic suphe etmedik, hic birbirimizin sifresinide istemedik, bazen birbirimizin yaninda msn actigimiz falan oluyordu ama eskidendi.. Bu aralar boyle birseyden kaciniyor sanki..
Kendi makinama keylogger koydum ve girelim dedim hatta birkac farkli bahanelerle bunu yaptim ama her defasinda gecistirdi, bende dikkat cekmemek icin zorlamadim..

Ama artik dayanamiyorum, icimdeki kurt fena halde beni rahatsiz ediyor, msn sifresini mutlaka ama mutlaka ogrenmem gerekiyor. Bunu nasil yapabilirim?? karsi tarafa keylogger dosyasi gondermek gibi birsey mumkunmudur, onun yazdiklarini kaydederek bana gonderecek bir program yada exe dosyasi falan mumkunmudur?? Boyle seylerle hic ugrasmadim, trojan vs duymusumdur ama ilgilenmedigim bir konu oldugu icin nedir ne degildir benim bu soyledigim sey icin ise yarami bilemiyorum. tek ogrenmek istedigim msn sifresinin ne oldugu..

Lutfen bana yardimci olun arkadaslar, cok rica ediyorum. Ben onunla ciddi dusunurken karsi tarafin farkli birsey yaptigi dusuncesi benim uykularimi kaciriyor. 2-3 aylik bir iliski olsa neyse derim birakir giderim ama kac senedir beraberiz.. Bazi suphelerimden dolayi onunla bunu konuyu konussam sonucta ortada sadece suphe olacagi icin net birsey olmadigi icin hakliyken haksiz konuma dusucem ustune birde tripler vs.. Birseyler cevirdiginden artik eminim ama dedim ya bunu ogrenmem lazim ve yardiminizi istiyorum dostlar..

Denedigim yontemler, onun ev telefonu cep telefonu numarasi, 123456 vs.. ama olmadi
kendi makinama keylogger yukledim ve hadi msne bakalim gibi soylemleride kabul etmedi (eskiden girerdik halbuki)

Evet durum bundan ibaret, Msn sifresini nasil ogrenirim? Bu sordugum sorunun cevabi icin uygulanacak yontemleri programlari burda yazarak baska insanlarin guvenliginide tehlikeye atmak olmaz, bu sekilde dusunen arkadaslarda olabilir hakli olarak o yuzden yardim etmek isteyen arkadaslar ozledende iletisim kurabilirler, msnimi falan veririm, ordan konusuruz. Lutfen dostlar bu sifre konusu benim beynimi yiyor, tek soyleyecegim allah rizasi icin onun sifresini ogrenmemde yardim edin :(

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Anlıyorum kardeşim seni... Yardımcı olmaya çalışacağım. Ama riskli bir yol bu.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Msn şifresini nasıl öğrenebilirsin?

Microsoft'a yazı yazacaksın.

Dear Bill,

Sevgilim beni aldatıyor diye düşünüyorum.Sevgilimin msn şifresini bana vermenizi arz ederim.

msn adresi: [email protected]

imza mühür

şeklinde.Muhtemelen geri döneceklerdir.

Hocam ne diyorsun sen Allah aşkına.Kısa süreli bir ilişki değilse güvenmen lazım sevgiline.Ha yok garip hareketleri var diyorsan gidip konuşacaksın.Öyle msn şifresi kırmaktı şuydu buydu hiç gereksiz aksiyonlar açıkçası.Anlamsız.

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Eğer gerçekten seviyorsan o da seni sevdiğinden eminsen(ki emin gibisin) bize anlattığın duyguları ona da aktarıp konuşmayı denemen daha hayırlı olur bence. Benim naçiz önerim budur:)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Msn şifresini nasıl öğrenebilirsin?

Microsoft'a yazı yazacaksın.

Dear Bill,

Sevgilim beni aldatıyor diye düşünüyorum.Sevgilimin msn şifresini bana vermenizi arz ederim.

msn adresi: [email protected]

imza mühür

şeklinde.Muhtemelen geri döneceklerdir.

Olur mu öyle şey ya? Ben senin adresini versem bu benim sevgilimin maili aldatıyor diye düşünüyorum şifresini atarmısınız desem tak diye atarlarmı? O kadar kolay mı :thumbdown:

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
hakliyken yakalanip haksiz konuma dusmemek icin risk en son tercihim ama eger baska yol yoksa mecbur riske giricez :(
bizimki bu aralar benden msn uzerinden cok dosya aliyor, bazi dosyalari falan vardi, yokmudur bir keylogger tarzi birsey ona gondereyim bilgisayarinda olanlari kaydedip bana gondersin, en risksiz yol budur sanirim ama varmidir boyle birsey??

-----------------------
dalga konusu olacaginin farkindaydim, bunca yildir internetteyim cok gordum boyle mesajlari banada garip gelirdi boyle seyler anlamsiz falan ama basa gelince insan bir garip oluyor. umarim kimsenin basina gelmez.. insanda saplanti gibi oluyor, nys her fikre saygim var ama neden konusmadigimida mesajimda yazdim zaten.. fikrini beyan edendenlerede, dalga gecenlerede yardim edecek olanlarada tesekkur ederim. pc magazin news grubundan itibaren internette bu kadar tecrubeye sahip biri olarak boyle bir mesaji attigima gore bilinki gercekten zor durumdayim..

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Olur mu öyle şey ya? Ben senin adresini versem bu benim sevgilimin maili aldatıyor diye düşünüyorum şifresini atarmısınız desem tak diye atarlarmı? O kadar kolay mı :thumbdown:

hahaha sanırım sende bu yazılanlara ınandın :biggrin:
yanı Microsoft gerı dondurur olayına :clap:

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Eğer gerçekten seviyorsan o da seni sevdiğinden eminsen(ki emin gibisin) bize anlattığın duyguları ona da aktarıp konuşmayı denemen daha hayırlı olur bence. Benim naçiz önerim budur:)

arkadaşa tamamen katılıyorum. msn parolasını bilmenin hiçbir işe yarayacağını sanmıyorum. oldu ki buldun parolayı, oturum açtın maillere baktın, sonra ne olacak??? uygunsuz bir durum bulamayınca başka şekillerde araştırmaya devam edeceksin, eğer uygunsuz bir durum bulursan ne yapacaksın? bence en iyisi adam gibi gidip konuşmak, arkasından iş çevirmekten çok çok daha iyidir...

he bir de yanlış anlama ama yazdığın yazının tamamen uydurulmuş olma olasılığı da var :)

(gizli sorusunun cevabını sallayarak belki halledebilirsin :))

maiwesiyah

Profesör
Reaksiyon puanı
11

arkadaş, konuyu açan kişinin ne kadar saçma bir istekte bulunduğunu anlatmak için böyle bir cvp yazmış anladığım kadarıyla.

benim tavsiyem de kız arkadaşınla açık açık konuşmandır. kanıt olmadan yapacağın bir hareket ilerde temcit pilavı gb önüne sürülür durur haberin olsun

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
O zaman şaka yapılacak yer ve zaman değil.

Senden öğrenemeyiz değilmi bunun yerini ve zamanını :).

Böyle saçma bir istek olmaz kardeşim.Sevgilinde olsa olmaz.Ben gidip birinin msn şifresini kıracağım.Gelsinler birileride bizimkini kırsın o zaman kendine yapılmasını istermisin böyle birşeyin?

Sevgilinle eğer ileriyi düşünüyorsan arkasından iş çevirme,git yüz yüze konuş söyle.Bunu eğer konuşarak çözmezsen ilerisi için daha kötü şeyler olur.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Kendisinden iste,uzun süreli ciddi bir ilişkiyse problem olmaz şifre alıp vermeler.Hala saklanıyosa ciddi düşünmeyi bi kenara bırakabilirsin.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bunca cümle sıralamışsınız umarım bu söyledikleriniz doğrudur... Bunun yanı sıra şifre çalmak özel hayata müdahaleye girer ki eğer doğru bir insansanız bu tip düşünceler içinde olmamalısınız...İlişkinin sağlığı açısından ve özel hayata saygı bakımından çalma çırpma düşüncelerini bir kenara bırakın...

Edit: Güven bittiyse ilişki de bitmeye mahkumdur...

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Hocam bence biraz güven şart.Gidip konuşmak en sağlıklısı.Eğer zaten bağıra bağıra arkandan iş çeviriyorsa bırak gitsin.Eğer seninle konuşurken ağzı gözü farklı oynuyorsada hiç bulaşma hadi eyvallah de.Zaten eğer kendine güveniyorsa ve ciddi bir ilişkiyse msn şifresini bile istesen verir sana.

Düzeltme:7.42 hocam sildi mesajını bende alıntıyı sildim :)

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ahlaki değil ama onun yaptığı da değil.
O diye biri var mı acaba bu da belli değil... Belli olsa dahi durum şüpheden öte değil... Şüphe ile hareket edip özele müdahale etmek etik değil...

firefox4ever

Profesör
Reaksiyon puanı
41
msn şifresini ele geçirmek suç ve yanılmıyorsam 6 ay cezası var.Benden söylemesi.Bence konuş şifreyi kendin iste.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hocam bence biraz güven şart.Gidip konuşmak en sağlıklısı.Eğer zaten bağıra bağıra arkandan iş çeviriyorsa bırak gitsin.Eğer seninle konuşurken ağzı gözü farklı oynuyorsa da hiç bulaşma hadi eyvallah de.Zaten eğer kendine güveniyorsa ve ciddi bir ilişkiyse msn şifresini bile istesen verir sana.

Katılıyorum. :thumbup1:

O diye biri var mı acaba bu da belli değil... Belli olsa dahi durum şüpheden öte değil... Şüphe ile hareket edip özele müdahale etmek etik değil...

Sana da katılıyorum. :thumbup1:

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
hakliyken yakalanip haksiz konuma dusmemek icin risk en son tercihim ama eger baska yol yoksa mecbur riske giricez :(
bizimki bu aralar benden msn uzerinden cok dosya aliyor, bazi dosyalari falan vardi, yokmudur bir keylogger tarzi birsey ona gondereyim bilgisayarinda olanlari kaydedip bana gondersin, en risksiz yol budur sanirim ama varmidir boyle birsey??

-----------------------
dalga konusu olacaginin farkindaydim, bunca yildir internetteyim cok gordum boyle mesajlari banada garip gelirdi boyle seyler anlamsiz falan ama basa gelince insan bir garip oluyor. umarim kimsenin basina gelmez.. mesajada bahsettigim sekilde onu yakaladiktan sonra (-ki bu durumun ayrintilarini burda paylasamam) ve gecen zamandaki garip tavirlarindan sonra icten ice ne yazikki guvenim sarsiliyor. insanda saplanti gibi oluyor bu durum. Nys her fikre saygim var ama neden konusmadigimida mesajimda yazdim zaten, sifresini ondan istesem ne degisecek?? eger birsey karistiyorsa hemen baska bir adres alacak vs o adres uzerinde ne yapiyorsa yapacak ve ustune ondan suphelendigim icin ben suclu olucam.. Ama su an tek adres kullandigindan eminim. dolayisiyla ihtiyacim olan tek sey onun sifresi. Parola sifirlama olayi ise yaramiyor zaten yarasada bir faydasi olmaz cunku parola degisecek ve bu sefer o kullanamayacak. Bana lazim olan direk su anki sifresi.. Ayrica bir arkadas sifreyi alsan onun msnini nasil okuyacaksin diye sormus. Bunun bir yolu var arkadaslar, mesela bizimkinin ikinci bir adresi vardi, pek kullanmadigi tesadufen o adresin sifresini buldum ve bu sayede onu internettede yakaladim. Msn sifresini bidlginiz birinin o anda msnde neler konustugunu gorebilirsiniz.
Neyse dedigim gibi Fikrini beyan edendenlerede, dalga gecenlerede yardim edecek olanlarada tesekkur ederim. yardim edebilecek arkadaslarin bana inanmasini gercekten isterdim, pc magazin dergisinin news grubundan itibaren internette bu kadar tecrubeye sahip biri olarak boyle bir mesaji attigima gore bilinki gercekten zor durumdayim.. yardiminizi esirgemezseniz cok sevinirim gercekten..