Msn Paralı olacak ama çaresi varmış

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Abime bir eposta gelmiş. Bana sordu ben de gönder bir bakayım dedim. Mesaj FW olarak atılmış ve aşağıda.

Mail'i baskalarına'da yollarmısın Çünkü 1 ağustos'ta msn messenger paralı olacak ama sen bunu msn messenger ından 12 kisiye yollarsan senin icin bedava! bu bir saka degil inanmasan (msn com'a bak) eğer sen bu maili 12 kisiye yollarsan msn icon'un mavi olacak.

İsteyene göndereyim maksat bedava kullanalım :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Senelerdir geliyor bana bu e-posta.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gerizekalı spamlar.
Birde bunlara inanıp bana gönderen gerizekalılar var onlar ayrı, artık hepsini engelledim :D
75bin kere dedim inanmayın şöyle şeylere :)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
=))) yolla bana hemen msn'e bari para vermeyelim =)))

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Böyle mailleri yapanları bulucaksan tek tek döveceksin bakalım yapıyorlar mı böyle şeyler bir dahakine.İçimden sövüyorum bağırarak sövmek geliyor(hem forumda,hem gerçekte)

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
adamaların eline bu spamlar sayesinde bi sürümail adresi geçiyor

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Böyle mail zincirleri oluşturup en sonunda yukarıdaki mailleri toplayıp mail listeleri oluşturuluyor. Bu mail listelerine de hack,reklam,spam tarzı şeyler yollanıyor.

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Buna benzer birşeyler banada geliyor. Ayrıca bu yine iyi bir ara bana SMS olarak bu mesajı 50(Yanılmıyorsam) kişiye gönder bedava kontör kazan diye bir mesaj gelmişti.

kapadokyalı

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Abime bir eposta gelmiş. Bana sordu ben de gönder bir bakayım dedim. Mesaj FW olarak atılmış ve aşağıda.

Mail'i baskalarına'da yollarmısın Çünkü 1 ağustos'ta msn messenger paralı olacak ama sen bunu msn messenger ından 12 kisiye yollarsan senin icin bedava! bu bir saka degil inanmasan (msn com'a bak) eğer sen bu maili 12 kisiye yollarsan msn icon'un mavi olacak.

İsteyene göndereyim maksat bedava kullanalım :D

bu mailin benzerleri hatta aynısı 10 senedir tamda bu zamanlarda bana geliyor, her sene aynı terane :glare:

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Geçen senede Aynı SPAM lar vardı Orda da 1 Ağustos Diyordu Hala 1 Ağustosu Bekliyoruz Anlaşılan .! Bu Tür Saçmalıklara inanmayın arkadaşlar

MSN Live Sürümü geçtiği zaman Böyle bir Söylenti Çıkmışdı Ve Söylentiden ileri değil

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Bunların hepsi hoax :)
Msn parali olacak su kadar kisiye gonder yok sunu yaz su kadar kisiye gonder yoksa hayatin kararacak hersey ters gidecek diye :)

Zamaninda net alemine yeni giren bir arkadasa bu tarz mail attik mersinde deprem oldu herkese haber verin hazirlikli olsunlar diye :) Dondu dolasti baska bir arkadas maili bize yolladi :) İsin ilginci rizede olana dahi yollamislar heyecandan :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Massenger paralı olursa olsun... Bizde alternatiflerine geçeriz... Gtalk , yahoo, ooVoo gibi servisler var... Mesela bunların arasında ooVoo diye bi servis var bi çok kişi bilmiyor yada daha az biliniyor öyle bi webcam görüntüsü sağlıyorkiiii... Bu görüntü msn de bile yok...

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnanmayın artık böyle şeylere yaw. Yada maille gelen bu tür haberler dışında internetten haber takip etmeyi öğrenin. İnanın bıktım artık arkadaşlarımın gönderdiği bu tür maillerden...

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
haha bırde buna benzer meşur rea var toplu hack yapacakmıs msnde ıkı üç ayda bır kekin bırısı yolluyor o mailide hahhahaha

ya msn nın paralı olma durumu olsadunya ayagı kalkar tv ler çan çan bagırmazmı hem olsun paralı ozamanda yahoo gmaili kullanırız hem belkı google yapar daha guzelını:)))

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
İnanan var mıdır acaba :)

Ne diyorsun anında gönderiyorlar.

Düşünsene cep telefonuna mesaj gelmiş "bu mesajı 25 kişiye yolla 250 kontör kazan" diye, o gün o mesajlar okumaktan canımız çıktı. Herkes telefon rehberindeki herkese gönderiyor. :D Benim numaram 50 kişinin rehberinde varsa...

Arkadaşlarına mesaj gönderiyorsun Turkcell sana niye kontör versin :D

Reaksiyon puanı
2,146
bu maili ilk gördüğümde lise 3 teydim, 4 sene geçmiş üstünden vay be :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ama aslında olabilir... Yani özellik kısıtlamalı yapar arkadaş şu özellikleri para veren kullanacak der... Olur aslında...

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Nedir bu çektiğimiz böyle spamlardan.

Yok 10 dk içinde 10 kişiye gönder.Gönderirsen sevgilin ayağına gelecek.Göndermezsen Allah belanı verecek filan :D

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
buna inanalar çok ki yapan yapıyo

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ücretli olsa da kurtulsak şu maillerden:D