Haber Üsküdar'da silahlı saldırı: 3 ölü 5 yaralı var

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,997
1,658
abd-silah-tabanca-silahlanma-reu-1957576.jpg

Henüz sebebi bilinmemekle beraber Üsküdar'da bir pastaneye düzenlenen silahlı saldırıda 3 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,682
6
725
293
36
Ama bireysel silahlanma yasak (yersen). Ulan ABD'den farklı değiliz, sadece bireysel silahlanma yasal değil :D

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,997
1,658
Ama bireysel silahlanma yasak (yersen). Ulan ABD'den farklı değiliz, sadece bireysel silahlanma yasal değil :D
Her gün ama her gün silahla en az 4-5 kişi birbirini öldürüyor gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çatışmanın barışmak üzere bir araya gelen iki grup arasında çıktığı öğrenildi.

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
13 Ağustos 2019
3,541
3
4,032
358
Ülkede silahsız adam kalmadı arkadaş. Ülkenin yarısı silah diğer yarısı bıçak taşıyor. Allah kullandırmasın ama artık kendini savunmak amacıyla bıçak taşımak şart oldu.

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,682
6
725
293
36
Ülkede silahsız adam kalmadı arkadaş. Ülkenin yarısı silah diğer yarısı bıçak taşıyor. Allah kullandırmasın ama artık kendini savunmak amacıyla bıçak taşımak şart oldu.

Bıçak değil abi silah alacaksın. Saldırıda yatmıyorsun da, hiç sıkıntı yok. Bende var valla bazen çıkartasım geliyor hava alsın diye ahahhaaha

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,997
1,658
Bıçak değil abi silah alacaksın. Saldırıda yatmıyorsun da, hiç sıkıntı yok. Bende var valla bazen çıkartasım geliyor hava alsın diye ahahhaaha
Hocam siz yinede dikkat edin silah görüncede vurmayacaksada vuruyorlar..

Artık delikanlılık zamanı geçti eskidendi.. Hayatım için sevdiklerim için bi yumrukta hastanelik edeceğim tipleri bulaşsalar bile tamam diyip geçicem... Maalesef bu hallere geldik

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,682
6
725
293
36
Hocam siz yinede dikkat edin silah görüncede vurmayacaksada vuruyorlar..

Artık delikanlılık zamanı geçti eskidendi.. Hayatım için sevdiklerim için bi yumrukta hastanelik edeceğim tipleri bulaşsalar bile tamam diyip geçicem... Maalesef bu hallere geldik
O da doğru, çıkarttığın zaman sıkacaksın muhabbeti var :D Abi dediğin gibi eskisi gibi değil ortalık. Eskiden ne güzel 1vs1 kavgalara girerdik lise zamanlarında. Şimdi cidden özlüyorum o günleri. Trafikte ilerlerken yanımda annem babam olduğu zaman korna basmaya korkar olduk. Herif arabadan balta mı çıkartacak, levyeyle mi gelecek, silahla mı çıkacak ? Hiç bir şeyin garantisi yok be.

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,997
1,658
O da doğru, çıkarttığın zaman sıkacaksın muhabbeti var :D Abi dediğin gibi eskisi gibi değil ortalık. Eskiden ne güzel 1vs1 kavgalara girerdik lise zamanlarında. Şimdi cidden özlüyorum o günleri. Trafikte ilerlerken yanımda annem babam olduğu zaman korna basmaya korkar olduk. Herif arabadan balta mı çıkartacak, levyeyle mi gelecek, silahla mı çıkacak ? Hiç bir şeyin garantisi yok be.
Maalesef öyle hocam eskiden herkes çizgisini bilirdi. 100 kiloya yakın yapılı kalıplıyım 50kg ya var ya yok bana nasıl bakıyor bazen bi görsen ben 50 kg iken öyle yapılı birine bakmazdım yanlış anlarda bayıltır beni diye :D Birde herkesin elinde artık en kötü bıçak falan var bende hiç sevmem bıçak silah falan kullanmayı