Msn Kilitleme

Bu konuyu okuyanlar

rethun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler Msn adresim kilitleme yüzünden açılmıyor Hata kodu:80048823 kodlu hatayı veriyor Bu olay benim başıma daha öncede gelmişti yine aynen böyle olmuştu 4 gün sonra açılmıştı bazı arkadaşlarıma sorduğumda onların bazılarında aynı durum olmuştu
onlarda bir yerden duymuşlar bir program sayesinde galiba böyle birşey oluyomuş adresi msn sistemi tarafından tanınmamasını sağlıyormuş böylece adres açılmıyormuş. ben önceki durumda parola gizli soru filan herşeyi değiştirmeme rağmen açılmamıştı.
4 gün sonra açılmıştı. Şimdi gene oldu. acaba bu durum bilen kurtulma yolunu bilen varsa yardım ederse sevinirim

Lütfen Yardım!!!

rethun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orda bu hata kodunu çözümü yok daha önce bakmıştım ben oraya

yardımın için saollasın ama ordada yok

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Dostum msn'in ayarların kurcalanmış ama karşı tarafda msn'ini açamamış öncelikle msn oturum açın alt kısmında bulunan parolamı unuttum kısmına girmen gerekir buradan alternatif adresine msn parola sıfırlaması ile ilgili mail gelicek bu mailde yazılanları uygula,başka altarnatifde windows lide parolan varsa msn'i buradan açamayı dene ve önemli bir not msn parolanı değiştir ve yeni parolan sakın sayılardan oluşmasın işini sağlama al ve gizli sorular ve cevaplarında dahil tüm bilgileri yenile ve zor secenekler belirle...kolay gelsin.
ayrıca adres defterindeki arkadaşlarınıda tanımadığı adresleri kaydetmemeleri konusunda uyar..

Kaynak : http://www.olympos.org/forum/message/5639/80048823_hatasi_veriyor___

rethun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O dediklerinin hepsi yaptım ama şifre flan herşeyi değiştirdim gene olmuyo ben gene 4 gün mahkumum %( msn sizliğe galiba bu zaten birileri uğraşıyo ama galiba arkadaşlardan birileri bi bulursam onu (&) diğer kişilerede aynıları yapıyormuş onlarada benim gibi