MSN 2011 Çevrimiçi Sorunu

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar msn 2011 iyi güzel de.. çevrimiçi olduğum halde bir arkadaş oturum açıyor ve beni çevrimiçi göremiyor.Üzerine gelip''bu kişiye çevrimiçi görün'' diyorum.sonra yaışabiliyoruz.Ve yine de o kişi bana çevrimiçi görünmüyor.

Bir diğer husus da çevrim içi olanların canlı değil de silik görünmesi.kişi resminin etrafı yeşil(uygun) ya da kırmızı olduğu halde kişi silik görünüyor.

mangacemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle çevrimdışı görünmediğinize emin olun. MSN resminizin altında vea sağ üst köşede açılır bir liste şeklinde adınız yazıyor olmalı. Ona tıklayarak "Çevrimiçi" seçeneğini seçin.
Sorun düzelmiyorsa silik görünen kişilerin üzerine sağ tıklayıp "Bu kişiye çevrimiçi görün"e tıklayın.

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
sağol cevap için işyerinde msn 2011 yok ..eve gidince biraz daha kurcalarım.ama ben çevrim içi yaptığım halde yine de kişinin üzerine gelip ayrıa ç.içi görün demek mantıksız geldi bana..

mangacemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Programda bir hata var sanırım. Benim de bir arkadaşım (üzerine sağ tıklayıp "Bu kişiye çevrimdışı görün" demediğim halde) silik görünüyordu. Sonra "Bu kişiye çevrim içi görün" dedikten sonra düzeldi. Belki de ben yapmışımdır öyle, bilemiyorum.

Belki sen de kurcalarken herkese çevrimdışı görünmek gibi bir seçeneği aktif etmişsindir. Veya dediğim gibi programda küçük bir hata var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
msn 2011 indiriyorum wlsetup exe diyo calıstırıyorum ama sonuc yok temel parclara sahipsınız dıyor msn yı açmak için ne yapmalıyım acıl olursa biraz