MSI Laptop Amazon'dan alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Aliert

Öğrenci
uçuyor kardeşim bizzat kendim biliyorum. kutuyla getitirmiceksin. yoksa ekstra vergi koyuyorlar. atıyorum sen 1700 dolara alıcaksın kutuyla berbar uçuk gelir fiyatı. MSI Bakmıyor global ürünlerde. Tek yurtdışında evga bakıyor tr getirsen atıyorum sorun yaşadın. yüzüne bakmazlar.
Yani Türkiye'ye getirsem yine bu 20000 TL yu bulur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben monster aldım türkiyede kafam rahat
Hangi modeli aldın ben monster a baktım da hep Çin'den geliyormuş parçaları sadece işlemcisi Türkiye'de miş bide ölü piksel çıkıyormuş panalde .

TheFreaky

Profesör
Saçmalama kutuyu açmıyorlar bile fiyatına göre vergi kesiyorlar ürüne göre değil. Gümrükte sadece çok ağır ürünlerin kutusunu açarlar 13000 -16000 fiyatına alırsın.
ben yurtduşından parça aldım zamanımda. Turbo aldım 3000 dolardı kutuyu çizdirmek hiç aklımdan gelmedi sana rahat ürünün gelmesi 3600 3700 dolara patladı.

iMaKaNDi

Doçent
280 $ gümrük vergisini hesaba kaç mutlaka. Veya glocalzone diye bir şey var. Amerika'dan gelenlere sipariş ver. Sen sadece 50 dolar mesela taşıma parası verirsin adama.

Aliert

Öğrenci
280 $ gümrük vergisini hesaba kaç mutlaka. Veya glocalzone diye bir şey var. Amerika'dan gelenlere sipariş ver. Sen sadece 50 dolar mesela taşıma parası verirsin adama.
Ya Türkiye ye gelmesi de sıkıntı gümrük vergisinin veririm de sorun çıkar ugrasamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bu leptopta alınabilir .

SDN Son Haberler

Son mesajlar