MSI Laptop Amazon'dan alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Aliert

Öğrenci
Meraba ben amazon.com dan bir gaming leptop almak istiyorum leptop un fiyatı 1400 dolar kargoyla 1700 dolar alsam leptop gelirmi dolandirilma ihtimalim var mı bide kaç günde gelir alacağım bilgisayar modeli bu MSI GL65 Leopard 10SFK-062 (leptop alma o parayla masaüstü al demeyin )

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Satıcısını araştır. Satıcısı amazonsa hiçbir problem olmaz. Başka bir şirket ise notuna, yorumlarına bakıp öyle karar vermen senin için en doğrusu olur.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
O biçilen fiyata vergi de ekleniyor ama garanti vermiyor Amazon. Gümrükte ek vergi çıkma ihtimali de yok değil yani. Tabi birde İngilizce klavye sorunu ve garanti problemi de var yurt dışı cihazlarında.

Aliert

Öğrenci
vergi şu bu desek daha pahalıya patlar.
Vergilerle beraber 1700 dolar Türkiye'de böyle bir notebook 20000 TL civarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

O biçilen fiyata vergi de ekleniyor ama garanti vermiyor Amazon. Gümrükte ek vergi çıkma ihtimali de yok değil yani. Tabi birde İngilizce klavye sorunu ve garanti problemi de var yurt dışı cihazlarında.
alacağım notbook bu Türkiye'de nereden baksan 20000 TL

bence bu fiyata bu notebook baya iyi kaçırma bence vergilerle bile Türkiye'de satılandan daha ucuz tek sıkıntısı İngilizce Q klavye gelmesi yorumları da iyi bence alınır.

Aliert

Öğrenci
ekstra vergi ekliyorlar öyle olmadı zaman bizzat kendim biliyorum amazon yurtdışında rahat 25 30 gün sürer.
Ekstra vergisi kaç TL yada dolar olur

bence bu fiyata bu notebook baya iyi kaçırma bence vergilerle bile Türkiye'de satılandan daha ucuz tek sıkıntısı İngilizce Q klavye gelmesi yorumları da iyi bence alınır.
Öylede bu Amerika dan geliyor ya oradaki bilgisayarlar oraya özel yapılıyor mesajla ben alsam da şarj soketi deyşik miş bide buradaki wat la oradaki yani amerikadaki wat da aynı olmayabilir bilgisayarı yapabilirsin bide garanti dışı oluyor bilmiyorum belki alırım ama sıkıntı çıkar diye terettur ediyorum

TheFreaky

Profesör
Ekstra vergisi kaç TL yada dolar olur

Öylede bu Amerika dan geliyor ya oradaki bilgisayarlar oraya özel yapılıyor mesajla ben alsam da şarj soketi deyşik miş bide buradaki wat la oradaki yani amerikadaki wat da aynı olmayabilir bilgisayarı yapabilirsin bide garanti dışı oluyor bilmiyorum belki alırım ama sıkıntı çıkar diye terettur ediyorum
kutuyu çizmezsen rahat 2500 dolara kadar çıkar gümrük adı üstü satıcıya söyle kutuyu çizsin.

Aliert

Öğrenci
Az daha düşük olsun Türkiye'den al. Bagdata pirince giderken eldeki bulgurdan olmaya gerek yok.
Ya ben alırsam iyi birşey almam lazım

Ya da ben en iyi RTX 3000 serisi leptopları beklim yapçak birşey yok .bide 11 nesil işlemciler cikcak ben onları beklim.

Son düzenleme:

TheFreaky

Profesör
Ne yaptın knk Amazon'un sayfasında 200-400 arası diyor dolar tabi
uçuyor kardeşim bizzat kendim biliyorum. kutuyla getitirmiceksin. yoksa ekstra vergi koyuyorlar. atıyorum sen 1700 dolara alıcaksın kutuyla berbar uçuk gelir fiyatı. MSI Bakmıyor global ürünlerde. Tek yurtdışında evga bakıyor tr getirsen atıyorum sorun yaşadın. yüzüne bakmazlar.

SDN Son Haberler

Son mesajlar